ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC-APC/2LC-APC FERRULA CERAMICZNA Adapter jednomodowy ad-2lc-apc/2lc-apc ferrula ceramiczna
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 3,54 zł (netto: 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA Adapter jednomodowy ad-2lc/2lc ferrula ceramiczna
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 3,52 zł (netto: 2,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC Adapter jednomodowy ad-2sc-apc/2sc-apc
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 1,75 zł (netto: 1,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC Adapter jednomodowy ad-2sc/2sc
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 2,36 zł (netto: 1,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC-APC/FC-APC Adapter jednomodowy ad-fc-apc/fc-apc
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 4,57 zł (netto: 3,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-FC/FC Adapter jednomodowy ad-fc/fc
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 4,62 zł (netto: 3,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC Adapter jednomodowy ad-sc-apc/sc-apc
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 0,71 zł (netto: 0,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC Adapter jednomodowy ad-sc/sc
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 0,89 zł (netto: 0,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-ST/ST Adapter jednomodowy ad-st/st
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 2,04 zł (netto: 1,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14 Adapter media konwerterów om-14
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 469,51 zł (netto: 381,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM Adapter wielomodowy ad-2lc/2lc-mm
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 3,54 zł (netto: 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM Adapter wielomodowy ad-2sc/2sc-mm
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 2,48 zł (netto: 2,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3 Adapter wielomodowy ad-lc/lc-mm-om3
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 3,18 zł (netto: 2,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM Adapter wielomodowy ad-sc/sc-mm
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 0,80 zł (netto: 0,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3 Adapter wielomodowy ad-sc/sc-mm-om3
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 1,97 zł (netto: 1,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
CHUSTECZKI KIM-WIPES Chusteczki kim-wipes
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 30,56 zł (netto: 24,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL ŚWIATŁOWODOWY GJXH-2/2000M Kabel światłowodowy gjxh-2/2000m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 974,16 zł (netto: 792,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-2SM-IN Kabel światłowodowy ult-2sm-in
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 0,60 zł (netto: 0,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-FC.E-2SM Kabel światłowodowy ult-fc.e-2sm
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 0,84 zł (netto: 0,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL TOSLINK TOSLINK-10M 10m KABEL TOSLINK TOSLINK-10M 10m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 103,96 zł (netto: 84,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL TOSLINK TOSLINK-1M 1m KABEL TOSLINK TOSLINK-1M 1m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 20,92 zł (netto: 17,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL TOSLINK TOSLINK-2M 2m KABEL TOSLINK TOSLINK-2M 2m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 36,30 zł (netto: 29,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
KABEL TOSLINK TOSLINK-3M 3m KABEL TOSLINK TOSLINK-3M 3m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 49,46 zł (netto: 40,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650nm > 10mW max. 10km TriBrer LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650nm > 10mW max. 10km TriBrer
Producent: TriBrer
Nasza cena brutto: 109,74 zł (netto: 89,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl