Router Wi-Fi FRITZ!Box 7530 AX DSL WAN Wi-Fi 6

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 573,87 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
573.87
cena netto: 466,56 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: AVM
Kod produktu: 20002944

Opis

FRITZ!Box 7530 AX

 

Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) dla połączenia DSL opartego na protokole IP

Nowe Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) dla wszystkich połączeń DSL i VDSL, w tym Supervectoring 35b: FRITZ!Box 7530 AX ma na pokładzie najnowszą technologię i bez wysiłku łączy wszystkie urządzenia z Internetem.

Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) - optymalna sieć Wi-Fi dla wszystkich urządzeń.

Smartfony, tablety, konsole do gier i komputery – obecnie coraz więcej urządzeń korzysta z sieci Wi-Fi. FRITZ!Box 7530 AX jest na to przygotowany i obsługuje najnowszą generację sieci Wi-Fi Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX). Nowe metody transmisji zapewniają najwyższe prędkości w sieci Wi-Fi. A co najlepsze: Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) osiąga również optymalne prędkości transmisji danych, gdy wiele urządzeń jest zalogowanych do sieci domowej w tym samym czasie. Sprawdzone standardy, takie jak Wi-Fi AC i N, zapewniają również kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami.

MESH Wi-Fi z FRITZ!

FRITZ!Box 7530 AX wykorzystuje MESH Wi-Fi, aby zapewnić, że filmy, muzyka i zdjęcia w sieci domowej docierają płynnie do ostatniego zakątka każdego pomieszczenia. Rozproszone urządzenia FRITZ! pracują w jednej sieci, wymieniają między sobą informacje i optymalizują wydajność wszystkich urządzeń Wi-Fi. Dzięki sieci Mesh możesz z łatwością cieszyć się najwyższą prędkością podczas surfowania, oglądania filmów lub grania. Zapierająca dech w piersiach telewizja 4K i ulubiona muzyka czekają teraz na Ciebie – a nie odwrotnie.

Wygodny system telefoniczny dla połączeń opartych na protokole IP

FRITZ!Box 7530 AX jest wyposażony w system telefoniczny do nowoczesnych połączeń opartych na protokole IP. Za pośrednictwem DECT można podłączyć do sześciu telefonów bezprzewodowych. Ponadto można podłączyć telefon analogowy lub faks. Kilka automatycznych sekretarek, książki telefoniczne online i liczne komfortowe funkcje sprawiają, że telefonowanie za pośrednictwem FRITZ!Box 7530 AX jest niezakłóconą przyjemnością.

Szeroki zakres opcji połączeń

FRITZ!Box 7530 AX nadaje się do wszystkich połączeń DSL do 300 Mbps. Niezależnie od tego, czy jest to ADSL, ADSL2+, VDSL czy Supervectoring 35b: FRITZ!Box nawiązuje połączenie i pozwala cieszyć się szybkim Internetem. Cztery gigabitowe porty LAN i port USB oferują szeroki zakres możliwości: Nie tylko możesz bez wysiłku zintegrować wszystkie swoje urządzenia końcowe z siecią, ale możesz także podłączyć drukarkę i zapewnić pamięć USB. Dzięki temu możesz korzystać z filmów, zdjęć i muzyki kiedy chcesz i gdzie chcesz.

FRITZ!OS – wiele się w nim kryje

FRITZ!OS, system operacyjny routera FRITZ!Box, regularnie udostępnia nowe funkcje. Dzięki aplikacjom FRITZ! można uzyskać dostęp do danych na smartfonie, wykonywać połączenia telefoniczne w sieci domowej lub sterować inteligentnym domem FRITZ! Oprócz urządzeń FRITZ! Smart Home, FRITZ!Box 7530 AX obsługuje również urządzenia innych producentów z technologią DECT-ULE/HAN-FUN. Wszystkie aktualizacje i aplikacje dla produktów FRITZ! są oczywiście bezpłatne.

FRITZ!Box z zabezpieczeniami

Bezpieczna zabawa z FRITZ!Box! Kompleksowa koncepcja bezpieczeństwa chroni Twoją komunikację. Jest ona przez nas stale testowana i rozwijana. Dzięki bezpłatnym aktualizacjom jesteś po bezpiecznej stronie.

Zawartość opakowania

  • FRITZ!Box 7530 AX
  • Zasilacz sieciowy
  • Kabel połączeniowy DSL o długości 4 m
  • Kabel LAN o długości 1,5 m
  • Instrukcja instalacji

Cechy urządzenia

  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 200 x 45 x 152 mm
  • Możliwość montażu na ścianie
  • Średni pobór mocy: 6 watów

Gwarancja

  • 5-letnia gwarancja producenta na sprzęt dla klientów końcowych zgodnie z warunkami gwarancji

Numer artykułu

  • 20002944

Internet

Działa na każdym połączeniu: FRITZ!Box można używać na każdym łączu DSL i IP. Alternatywnie, można go również obsługiwać za modemem światłowodowym lub kablowym i łatwo zintegrować z istniejącymi sieciami Wi-Fi. Można go nawet używać z modemem LTE lub 5G. Wszędzie w domu z MyFRITZ! Dzięki usłudze MyFRITZ! firmy AVM można uzyskać bezpieczny i wygodny dostęp do skrzynki FRITZ! z dowolnego miejsca. Możesz uzyskać dostęp do plików w FRITZ!NAS, listy ostatnich połączeń, a także wiadomości automatycznej sekretarki - za pośrednictwem aplikacji MyFRITZ! nawet na smartfonie i tablecie. Graj bezpiecznie: FRITZ!Box oferuje kompleksową ochronę sieci domowej. Wstępnie ustawiona zapora sieciowa, funkcje filtrowania i szyfrowanie dla DECT i Wi-Fi zapewniają bezpieczne połączenia. Ochrona dzieci i oddzielny dostęp do Internetu dla gości są oczywiście wliczone w cenę. Szyfrowana komunikacja przez VPN: Dzięki uznanemu standardowi branżowemu IPsec oraz WireGuard można połączyć się z routerem FRITZ!Box lub siecią firmową za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Ustawienia można wprowadzać bezpośrednio w urządzeniu FRITZ!Box i przenosić je na smartfony, tablety i komputery. Przyszłość dzięki IPv6: Oprócz protokołu internetowego IPv4, FRITZ!Box obsługuje również IPv6. Istniejące usługi stają się wygodniejsze, a wiele nowych aplikacji jest znacznie łatwiejszych dzięki IPv6. Możesz więc bez obaw stawić czoła zmianom technologicznym.

Wi-Fi

MESH Wi-Fi z FRITZ! Dzięki FRITZ! Twoja sieć Wi-Fi jest zawsze tak duża, jak potrzebujesz, za naciśnięciem jednego przycisku. Połącz FRITZ!Box z inteligentnymi repeaterami FRITZ! i kombinacją FRITZ!Powerline z Wi-Fi. W ten sposób można dostosować sieć domową do indywidualnych potrzeb i cieszyć się siecią MESH Wi-Fi z FRITZ! Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) dla wielu urządzeń końcowych: Nowy Wi-Fi 6 (Wi-Fi AX) oferuje niezwykle szybkie i przede wszystkim niezawodne opcje połączeń. Został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić niezawodną i szybką transmisję, nawet gdy wiele urządzeń końcowych jest używanych jednocześnie. Dostęp do Wi-Fi dla gości: Zaoferuj swoim gościom łatwy dostęp do Internetu. Dostęp dla gości ma własny klucz sieciowy i nazwę. Goście nie mają dostępu do sieci domowej. W ten sposób dane pozostają prywatne. FRITZ!Box jako prywatny hotspot: Jeśli używasz urządzenia FRITZ!Box jako hotspotu, możesz ograniczyć jego użycie do surfowania i wysyłania wiadomości e-mail. Otrzymasz dziennik użytkowania, podczas gdy Twoi goście skorzystają ze zintegrowanego kodu QR i będą mogli łatwo połączyć się za jego pośrednictwem. Pełna kontrola nad siecią Wi-Fi: Wi-Fi włączony czy wyłączony? Niech zajmie się tym automatyczne przełączanie nocne Wi-Fi. Lub interweniuj ręcznie: za pomocą przycisku Wi-Fi na FRITZ!Box lub wygodnie za pomocą FRITZ!Fon jako pilota zdalnego sterowania. Fabryczne szyfrowanie: Każdy router FRITZ!Box posiada indywidualny klucz Wi-Fi, który chroni sieć przed nieautoryzowanym dostępem. Sieć bezprzewodowa routera FRITZ!Box i dostęp gościnny Wi-Fi mogą być zabezpieczone własnym kluczem. Szybkie połączenie: Dzięki procedurze WPS (Wi-Fi Protected Setup) można błyskawicznie podłączyć nowe urządzenia Wi-Fi. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS lub Wi-Fi na urządzeniu i na nowym urządzeniu, a logowanie zostanie automatycznie zabezpieczone.

Telefonia

Pełna różnorodność połączeń IP: FRITZ!Box to system telefoniczny do połączeń opartych na protokole IP. Pozwala to na korzystanie z telefonów analogowych i faksów, jak zwykle na tych połączeniach, oprócz telefonów IP. Bezprzewodowa wolność dzięki DECT: W zintegrowanej bazie DECT można zarejestrować do 6 telefonów bezprzewodowych. Wszystkie połączenia są bezpiecznie szyfrowane. FRITZ!Box wykorzystuje standard DECT i oferuje dodatkowe funkcje komfortu w połączeniu z FRITZ!Fon. Automatyczna sekretarka z głosową pocztą e-mail Zintegrowana automatyczna sekretarka przechowuje wiadomości głosowe na żądanie, a także wysyła je pocztą elektroniczną. Dzięki temu w razie potrzeby można natychmiast oddzwonić. Automatyczna sekretarka może być również włączana i wyłączana na określony czas. Synchronizacja wszystkich kontaktów: Kontakty z książki telefonicznej można zapisać w urządzeniu FRITZ!Box lub skorzystać z istniejących książek telefonicznych Google, Apple (iCloud) lub Deutsche Telekom (Telekom Mail). FRITZ!Box automatycznie synchronizuje wpisy i utrzymuje je zawsze aktualne. Wysyłanie i odbieranie faksów: Funkcja faksu urządzenia FRITZ!Box sprawia, że zewnętrzne faksy stają się zbędne. W przejrzystym menu można wstawić tekst i załączyć zdjęcie. Odebrane faksy są przekazywane pocztą elektroniczną w formacie PDF. Rozmowy telefoniczne w doskonałej jakości HD: Ciesz się rozmowami telefonicznymi w najlepszej jakości. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii głosy brzmią tak wyraźnie i precyzyjnie, jakbyś siedział naprzeciwko rozmówcy. Zarówno FRITZ!Box, jak i FRITZ!Fon obsługują telefonię HD bezpośrednio z fabryki.

FRITZ!OS

fritz.box - wszystko, ale proste: FRITZ!OS jest systemem operacyjnym FRITZ!Box i jest bardzo łatwy w obsłudze w przeglądarce. Przejrzyste menu, zrozumiałe kreatory i opcjonalny tryb eksperta pomagają we wszystkich scenariuszach użytkowania. Bezpłatne aktualizacje: FRITZ!OS jest stale rozwijany, aby zapewnić jeszcze większą wygodę i wydajność. A najlepsze jest to, że najnowsze rozwiązania są dostępne bezpłatnie do pobrania i, w razie potrzeby, automatycznie aktualizowane. Dzięki temu FRITZ!Box jest zawsze aktualny. Serwer multimediów zapewniający najlepszą rozrywkę: FRITZ!Box zarządza wszystkimi podłączonymi urządzeniami pamięci masowej USB i udostępnia ich zawartość w sieci. Serwer multimediów umożliwia odtwarzanie muzyki, zdjęć i filmów na odpowiednich urządzeniach wyjściowych w sieci domowej. FRITZ!Apps dla systemów iOS i Android: Praktyczne aplikacje FRITZ!Apps oferują wiele ekscytujących dodatkowych funkcji dla smartfonów i tabletów. Aplikacje te zapewniają jeszcze większą mobilną wygodę! Wszystkie aplikacje są oczywiście bezpłatne. FRITZ! Smart Home – inteligentny dom: FRITZ!OS umożliwia wygodne sterowanie urządzeniami Smart Home. Możesz na przykład automatycznie przełączać podłączone urządzenia za pomocą FRITZ!DECT 200. FRITZ!DECT 302 automatycznie i precyzyjnie kontroluje temperaturę w pomieszczeniu. FRITZ!DECT 500 umożliwia ściemnianie światła. Czterokierunkowy przycisk FRITZ!DECT 440 służy jako idealny pilot zdalnego sterowania. Maksymalna wydajność energetyczna: Zakres funkcji FRITZ!OS sprawia, że dodatkowe urządzenia, takie jak faks czy automatyczna sekretarka, stają się zbędne. Moc transmisji DECT i Wi-Fi jest również zmniejszana, gdy nie są używane. Oszczędza to energię elektryczną i jest przyjazne dla portfela. Wsparcie dla DECT-ULE/HAN-FUN: DECT-ULE/HAN-FUN to międzynarodowy standard dla inteligentnych urządzeń domowych. DECT-ULE/HAN-FUN jest fabrycznie zintegrowany z FRITZ!Box i umożliwia integrację inteligentnych urządzeń domowych innych producentów, takich jak przełączniki ścienne, czujniki ruchu lub styki drzwiowe/okienne.
ADSL & ADSL2+: tak
VDSL & VDSL2: tak
VDSL 35b supervectoring: tak
Prędkość DSL: 300 Mbit/s
Port WAN: LAN1
Prędkość portu WAN: 1 Gbit/s
Podłączenie zew. modemu USB LTE & HSPA: tak
Modem 5G: nie
Maks. prędkość 5G: nie dotyczy
Wspierane pasma 5G: nie dotyczy
Agregacja pasm 5G: nie dotyczy
Modem LTE (4G): nie
Maks. prędkość LTE: nie dotyczy
Wspierane pasma LTE: nie dotyczy
Agregacja pasm LTE: nie dotyczy
Modem UMTS (3G): nie dotyczy
Modem 2G (GSM): nie dotyczy
Voice over LTE – funkcje głosowe LTE (od FRITZ!OS 7.5X): nie dotyczy
Podłączenia anten zewnętrznych: nie dotyczy
Rodzaj gniazda antenowego: nie dotyczy
GPON: nie
XGS-GPON: nie
AON (IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX10): nie
Ilość portów Gigabit LAN: 4
Wake-up on LAN: tak
Generacja Wi-Fi: Wi-Fi 6
Standard bezprzewodowy wg IEEE: 802.11ax
Maksymalna prędkość (brutto): 1 800 Mbit/s + 600 Mbit/s
Wsparcie dla pasma 2,4 GHz: tak
Wsparcie dla pasma 5 GHz: tak
Wsparcie dla pasma 6 GHz: nie
Wsparcie dla MU-MIMO: tak
Rodzaj szyfrowania: WPA2
Rodzaj anten: wbudowane
Wbudowany kontroler dla sieci MESH: tak
Funkcja hot-spot Wi-Fi / osobna sieć dla gości: tak
Funkcja autokanał - wybór optymalnego kanału Wi-Fi: tak
Redukcja mocy sygnału Wi-Fi i harmonogram wyłączenia / włączenia Wi-Fi: tak
Baza dla łączności z urządzeniami DECT / DECT ULE: tak
Wsparcie dla standardu HAN-FAN: tak
Zaawansowane programowanie, scenariusze i reguły: tak
Funkcje centralki telefonicznej: tak
Baza dla aparatów bezprzewodowych DECT: tak
Maks. Ilość aparatów bezprzewodowych DECT: 6
Ilość portów wew. analogowych (FXS): 1
Podłączenie linii stacjonarnej POTS lub ISDN (FXO): nie
Ilość kont VoIP: 20
Wsparcie dla SIP-TRUNK: tak
Funkcje faksowe (wysyłanie faksów i fax2mail): tak
Automatyczne sekretarki: 5
Blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących: tak
Przekierowywanie połączeń: tak
Synchronizacja książek telefonicznych z Google Contacts, iCloud, WebDAV: tak
Ilość portów USB 3.0: 1
Serwer VPN – IPSec: tak
Serwer VPN – Wireguard (od FRITZ!OS 7.5X): tak
Mediaserwer UPnP / DLNA: tak
Serwer plików (FTP, FTPS, WebDAV, SMBv3): tak
Serwer plików FRITZ!NAS - dostęp do plików przez przeglądarkę i aplikację: tak
Wsparcie dla IPv6: tak
Firewall (certyfikowany przez TUV): tak
Kontrola rodzicielska: tak
Funkcja powiadomień push: tak
Automatyczny backup ustawień: brak danych
Automatyczne bezpłatne aktualizacje: tak
Serwer wydruku – printserver: tak
Tryb ECO - oszczędzanie energii elektrycznej: tak
Zarządzenie ruchem w sieci – priorytety dla usług i urządzeń sieciowych: tak
System operacyjny: FRITZ!OS
Język interfejsu użytkownika: polski
Gwarancja producenta: 5 lat
Wymiary: 200 mm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki (Country):
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl