Tl-sl1226p 24-port 10/100mbps + 2-port Gigabit Unmanaged Poe+ Switch - Tp-link

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Nasza cena brutto: 1 462,04 zł 1462.04
Nasza cena netto: 1 188,65 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TP-Link
Kod produktu: TL-SL1226P

Opis

Porty
  • 24 porty RJ45 10/100 Mb/s PoE+
  • 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
  • 2 gigabitowe sloty Combo SFP
Okablowanie sieciowe
  • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
  • 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
  • 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
    EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
  • 1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240 V AC, 50/60 Hz
Szybkość przekierowań pakietów 6,5472 Mp/s
Porty PoE+ (RJ45)
  • Standard: zgodność z 802.3at/802.3af
  • Porty PoE: Port 1 – Port 24
  • Łączna moc zasilania PoE: 250 W
Tablica adresów MAC 8 K
Ramki jumbo 10 KB
Wydajność przełączania 8,8 Gb/s
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cali)
Maks. zużycie energii 18,32 W (220/50 Hz bez podłączonego urządzenia PoE)
294 W (220/50 Hz z podłączonym urządzeniem PoE 250 W)
Ilość generowanego ciepła 62,47 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PoE)
1002,54 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PoE 192 W)
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcje zaawansowane
  • Współpraca z urządzeniami PoE z obsługą standardu IEEE 802.3at/af
  • Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)
  • Tryb Priority
  • Tryb Isolation
  • Wykrywanie urządzeń PoE
  • Inteligentne zasilanie
  • Automatyczne zapamiętywanie i automatyczne wygaszanie adresów Mac
  • Kontrola przepływu IEEE802.3x
Metoda transmisji Store-And-Forward
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania
  • TL-SL1226P
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja instalacji
  • Dwie obudowy do montażu i elementy mocujące
Środowisko pracy
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca

Dane techniczne

Gwarancja 5 lat
Typ przełącznika Niezarządzalny
Liczba portów do 32 portów
Rodzaj portów Fast Ethernet 100Mbit/s
Liczba portów PoE do 24 portów
Sloty SFP Tak
Montaż w szafie RACK Tak
Standard PoE PoE 802.3af
Maksymalny budżet mocy 250V
Maksymalna moc wyjściowa na port 15W

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki (Country):
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl