Promocje
QNAP TS-453BU-RP-4G
QNAP TS-453BU-RP-4G
6 737,51 zł 6 400,00 zł 5 477,65 zł 5 203,25 zł
szt.
QNAP TS-877XU-RP-1200-4G
QNAP TS-877XU-RP-1200-4G
12 672,39 zł 11 199,00 zł 10 302,76 zł 9 104,88 zł
szt.
QNAP TS-431XeU-2G
QNAP TS-431XeU-2G
2 665,66 zł 2 598,00 zł 2 167,20 zł 2 112,20 zł
szt.
QNAP TES-1885U-D1521-8GR
QNAP TES-1885U-D1521-8GR
19 945,88 zł 19 705,96 zł 16 216,16 zł 16 021,11 zł
szt.
Producenci
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14 ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
Producent: Brak
Cena brutto: 558,23 zł (netto: 453,85 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 155,19 zł (netto: 126,17 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 140,59 zł (netto: 114,30 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 74,17 zł (netto: 60,30 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 104,06 zł (netto: 84,60 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 579,74 zł (netto: 471,33 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 208,90 zł (netto: 169,84 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 352,66 zł (netto: 286,72 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 163,51 zł (netto: 132,93 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 92,59 zł (netto: 75,28 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 133,95 zł (netto: 108,90 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
Producent: Brak
Cena brutto: 74,17 zł (netto: 60,30 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl