Promocje
Unitek przewód LUX HDMI 2.0 oplot 2M
Unitek przewód LUX HDMI 2.0 oplot 2M
41,99 zł 37,00 zł 34,14 zł 30,08 zł
szt.
REJESTRATOR IP DS-7616NI-K2/16P 16 KANAŁÓW +16-PORTOWY SWITCH POE HIKVISION
REJESTRATOR IP DS-7616NI-K2/16P 16 KANAŁÓW +16-PORTOWY SWITCH POE HIKVISION
1 319,18 zł 1 220,00 zł 1 072,50 zł 991,87 zł
szt.
A129 GPS Dual Wideorejestrator ⚡ KARTA PAMIĘCI 64GB GRATIS ⚡- Viofo
A129 GPS Dual Wideorejestrator ⚡ KARTA PAMIĘCI 64GB GRATIS ⚡- Viofo
839,00 zł 799,00 zł 682,11 zł 649,59 zł
szt.
REJESTRATOR IP NVR1104HC-4P-S3 4 KANAŁY +4-PORTOWY SWITCH POE DAHUA
REJESTRATOR IP NVR1104HC-4P-S3 4 KANAŁY +4-PORTOWY SWITCH POE DAHUA
750,78 zł 563,09 zł 610,39 zł 457,80 zł
szt.
Producenci
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14 ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
Producent: Brak
Cena brutto: 491,92 zł (netto: 399,93 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 162,71 zł (netto: 132,28 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 131,07 zł (netto: 106,56 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 69,08 zł (netto: 56,16 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 246,20 zł (netto: 200,16 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 97,42 zł (netto: 79,20 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 545,89 zł (netto: 443,81 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 202,92 zł (netto: 164,98 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 135,66 zł (netto: 110,29 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 116,00 zł (netto: 94,31 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 304,73 zł (netto: 247,75 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 162,80 zł (netto: 132,36 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl