Promocje
KAMERA IP IPC-CD1C20-0280B - 1080p 2.8mm DAHUA
KAMERA IP IPC-CD1C20-0280B - 1080p 2.8mm DAHUA
434,98 zł 347,98 zł 353,64 zł 282,91 zł
szt.
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW1230E-0360B - 1080p 3.6mm DAHUA
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW1230E-0360B - 1080p 3.6mm DAHUA
551,72 zł 441,38 zł 448,55 zł 358,85 zł
szt.
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW4239R-ASE-NI-0360B - 1080p 3.6mm DAHUA
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW4239R-ASE-NI-0360B - 1080p 3.6mm DAHUA
1 634,26 zł 1 307,41 zł 1 328,67 zł 1 062,93 zł
szt.
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW5442E-ZE-2712-DC12AC24V - 4Mpx, 2.7... 12mm - MOTOZOOM DAHUA
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW5442E-ZE-2712-DC12AC24V - 4Mpx, 2.7... 12mm - MOTOZOOM DAHUA
2 305,17 zł 1 844,14 zł 1 874,12 zł 1 499,30 zł
szt.
Producenci
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14 ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
Producent: Brak
Cena brutto: 523,99 zł (netto: 426,01 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 162,72 zł (netto: 132,29 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 74,17 zł (netto: 60,30 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 273,43 zł (netto: 222,30 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 104,06 zł (netto: 84,60 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 579,74 zł (netto: 471,33 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 206,50 zł (netto: 167,89 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 96,34 zł (netto: 78,33 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 331,77 zł (netto: 269,73 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 163,76 zł (netto: 133,14 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 92,59 zł (netto: 75,28 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 133,95 zł (netto: 108,90 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl