Promocje
GC-25 UV/MG Liczarka do banknotów ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT 5% - Glover
2 078,70 zł 1 758,90 zł 1 690,00 zł 1 430,00 zł
szt.
KX-TSC11 Telefon analogowy - Panasonic
129,00 zł 109,00 zł 104,88 zł 88,62 zł
szt.
KX-T7730 Telefon systemowy do central - Panasonic
448,00 zł 269,00 zł 364,23 zł 218,70 zł
szt.
Konftel 250 Telefon audiokonferencyjny - Konftel
2 540,63 zł 2 090,00 zł 2 065,55 zł 1 699,19 zł
szt.
Producenci
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
Producent: Brak
Cena brutto: 558,23 zł (netto: 453,85 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 141,78 zł (netto: 115,27 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 140,25 zł (netto: 114,02 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 73,91 zł (netto: 60,09 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 272,91 zł (netto: 221,88 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 104,24 zł (netto: 84,75 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 570,78 zł (netto: 464,05 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 208,90 zł (netto: 169,84 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 352,66 zł (netto: 286,72 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 142,80 zł (netto: 116,10 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 85,93 zł (netto: 69,86 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 133,95 zł (netto: 108,90 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl