Promocje
822029/ 21023 TELESKOP CELESTRON COMETRON FIRSTSCOPE 76
822029/ 21023 TELESKOP CELESTRON COMETRON FIRSTSCOPE 76
228,96 zł 225,09 zł 186,15 zł 183,00 zł
szt.
DYSK DO REJESTRATORA HDD-WD40PURZ 4TB 24/7 WESTERN DIGITAL
DYSK DO REJESTRATORA HDD-WD40PURZ 4TB 24/7 WESTERN DIGITAL
631,81 zł 529,00 zł 513,67 zł 430,08 zł
szt.
824305/ 71198 LORNETKA CELESTRON COMETRON 7x50
824305/ 71198 LORNETKA CELESTRON COMETRON 7x50
180,53 zł 138,99 zł 146,77 zł 113,00 zł
szt.
821522/ 52250 LUNETA ULTIMA 80MM
821522/ 52250 LUNETA ULTIMA 80MM
988,57 zł 770,00 zł 803,72 zł 626,02 zł
szt.
Producenci
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14 ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
Producent: Brak
Cena brutto: 481,30 zł (netto: 391,30 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER DH-PFS3102-1T SFP DAHUA MEDIA KONWERTER DH-PFS3102-1T SFP DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 304,73 zł (netto: 247,75 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 163,85 zł (netto: 133,21 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 131,07 zł (netto: 106,56 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 69,08 zł (netto: 56,16 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 261,20 zł (netto: 212,36 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 97,42 zł (netto: 79,20 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 543,44 zł (netto: 441,82 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 205,43 zł (netto: 167,02 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 184,32 zł (netto: 149,85 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 184,32 zł (netto: 149,85 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 107,92 zł (netto: 87,74 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier Pocztex Paczka 48) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl