Promocje
Helios Domofon do centrali telefonicznej 6p. + klawiatura- 2N
Helios Domofon do centrali telefonicznej 6p. + klawiatura- 2N
1 448,00 zł 1 303,20 zł 1 177,24 zł 1 059,51 zł
szt.
Helios - Moduł dodatkowy 16 przycisków
Helios - Moduł dodatkowy 16 przycisków
784,00 zł 705,60 zł 637,40 zł 573,66 zł
szt.
SipSpeaker - System powiadamiania IP - 2N
SipSpeaker - System powiadamiania IP - 2N
1 840,00 zł 1 656,00 zł 1 495,93 zł 1 346,34 zł
szt.
C530H Słuchawka dodatkowa - Gigaset
C530H Słuchawka dodatkowa - Gigaset
179,00 zł 145,00 zł 145,53 zł 117,89 zł
szt.
Producenci
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14 ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
Producent: Brak
Cena brutto: 491,92 zł (netto: 399,93 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 163,85 zł (netto: 133,21 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 131,07 zł (netto: 106,56 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 69,08 zł (netto: 56,16 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Producent: Brak
Cena brutto: 246,20 zł (netto: 200,16 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Producent: Brak
Cena brutto: 97,42 zł (netto: 79,20 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 540,85 zł (netto: 439,72 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 205,43 zł (netto: 167,02 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R ODBIORNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 135,66 zł (netto: 110,29 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 135,66 zł (netto: 110,29 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
Producent: DAHUA
Cena brutto: 304,73 zł (netto: 247,75 zł )
szt.
Krótki opis
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Producent: ULTIMODE
Cena brutto: 157,30 zł (netto: 127,89 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl