MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1310 HIKVISION Moduł jednomodowy ds-1.25g-20-1310 hikvision
Producent: HIKVISION
Nasza cena brutto: 137,36 zł 160,74 zł (netto: 111,67 zł 130,68 zł )
szt.
Krótki opis
  • promocja
MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1550 HIKVISION Moduł jednomodowy ds-1.25g-20-1550 hikvision
Producent: HIKVISION
Nasza cena brutto: 183,30 zł 213,10 zł (netto: 149,02 zł 173,25 zł )
szt.
Krótki opis
  • promocja
MODUŁ JEDNOMODOWY GSFP-1310T-20-SMF DAHUA Moduł jednomodowy gsfp-1310t-20-smf dahua
Producent: DAHUA
Nasza cena brutto: 447,27 zł (netto: 363,63 zł )
szt.
Krótki opis
  • nowość
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-2LCG Moduł jednomodowy gts-sfp-2lcg
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 48,66 zł (netto: 39,56 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-35G Moduł jednomodowy gts-sfp-35g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 63,28 zł (netto: 51,45 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-53G Moduł jednomodowy gts-sfp-53g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 82,25 zł (netto: 66,87 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY PFT3960 DAHUA Moduł jednomodowy pft3960 dahua
Producent: DAHUA
Nasza cena brutto: 260,06 zł 382,15 zł (netto: 211,43 zł 310,69 zł )
szt.
Krótki opis
  • promocja
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F Moduł jednomodowy sfp mini gbic mgbic-lh-f
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 137,23 zł (netto: 111,57 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G Moduł jednomodowy sfp-203/5g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 43,17 zł (netto: 35,10 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G Moduł jednomodowy sfp-205/3g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 52,87 zł (netto: 42,98 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY GSFP-850-MMF DAHUA Moduł wielomodowy gsfp-850-mmf dahua
Producent: DAHUA
Nasza cena brutto: 302,28 zł (netto: 245,76 zł )
szt.
Krótki opis
  • nowość
MODUŁ WIELOMODOWY PFT3900 DAHUA Moduł wielomodowy pft3900 dahua
Producent: DAHUA
Nasza cena brutto: 280,16 zł (netto: 227,77 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY PFT3950 DAHUA Moduł wielomodowy pft3950 dahua
Producent: DAHUA
Nasza cena brutto: 246,39 zł 361,26 zł (netto: 200,32 zł 293,71 zł )
szt.
Krótki opis
  • promocja
MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P Moduł wielomodowy sfp mini gbic mgbic-sx-p
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 102,60 zł (netto: 83,41 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M Moduł wielomodowy sfp-011m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 40,99 zł (netto: 33,33 zł )
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G Moduł wielomodowy sfp-023g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 44,16 zł (netto: 35,90 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl