Opcje przeglądania
Nasza cena brutto
  • od
    do
Nowość
Promocja
MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1310 HIKVISION Moduł jednomodowy ds-1.25g-20-1310 hikvision
Producent: HIKVISION
Nasza cena brutto: 163,17 zł (netto: 132,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1550 HIKVISION Moduł jednomodowy ds-1.25g-20-1550 hikvision
Producent: HIKVISION
Nasza cena brutto: 199,70 zł (netto: 162,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY GSFP-1310R-20-SMF DAHUA Moduł jednomodowy gsfp-1310r-20-smf dahua
Producent: DAHUA
Nasza cena brutto: 460,79 zł (netto: 374,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-2LCG Moduł jednomodowy gts-sfp-2lcg
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 30,22 zł (netto: 24,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-35G Moduł jednomodowy gts-sfp-35g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 49,59 zł (netto: 40,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-53G Moduł jednomodowy gts-sfp-53g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 58,45 zł (netto: 47,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F Moduł jednomodowy sfp mini gbic mgbic-lh-f
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 109,59 zł (netto: 89,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G Moduł jednomodowy sfp-203/5g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 31,31 zł (netto: 25,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G Moduł jednomodowy sfp-205/3g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 43,72 zł (netto: 35,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ SFP Z GNIAZDEM RJ-45 GTS-SFP-RJ45/10M-1G Moduł sfp z gniazdem rj-45 gts-sfp-rj45/10m-1g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 58,45 zł (netto: 47,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ SFP Z GNIAZDEM RJ-45 GTS-SFP-RJ45/1G Moduł sfp z gniazdem rj-45 gts-sfp-rj45/1g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 58,45 zł (netto: 47,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P Moduł wielomodowy sfp mini gbic mgbic-sx-p
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 100,46 zł (netto: 81,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M Moduł wielomodowy sfp-011m
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 32,38 zł (netto: 26,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G Moduł wielomodowy sfp-023g
Producent: Brak
Nasza cena brutto: 30,76 zł (netto: 25,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl