Promocje
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW1320E-W-0280B Wi-Fi 3.0Mpx 2.8mm DAHUA
KAMERA WANDALOODPORNA IP IPC-HDBW1320E-W-0280B Wi-Fi 3.0Mpx 2.8mm DAHUA
583,67 zł 259,00 zł 474,53 zł 210,57 zł
szt.
T2600G-28TS Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP - TP-LINK
T2600G-28TS Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP - TP-LINK
829,07 zł 648,00 zł 674,04 zł 526,83 zł
szt.
EAP225 Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy sufitowy, standard AC 1200Mb/s - TP-LINK
EAP225 Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy sufitowy, standard AC 1200Mb/s - TP-LINK
357,86 zł 295,00 zł 290,94 zł 239,84 zł
szt.
T2600G-52TS Przełącznik zarządzalny L2 JetStream?, 48 porty Gb, 4 sloty SFP - TP-LINK
T2600G-52TS Przełącznik zarządzalny L2 JetStream?, 48 porty Gb, 4 sloty SFP - TP-LINK
1 727,23 zł 1 375,00 zł 1 404,25 zł 1 117,89 zł
szt.
Producenci
PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-524 PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-524
Producent: Brak
Cena brutto: 132,47 zł (netto: 107,70 zł )
szt.
Krótki opis
PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-548 PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-548
Producent: Brak
Cena brutto: 197,05 zł (netto: 160,20 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC PP-12/2SC PATCH PANEL SC PP-12/2SC
Producent: Brak
Cena brutto: 30,22 zł (netto: 24,57 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC PP-12/SC PATCH PANEL SC PP-12/SC
Producent: Brak
Cena brutto: 27,30 zł (netto: 22,20 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC PP-12D/1 PATCH PANEL SC PP-12D/1
Producent: Brak
Cena brutto: 13,06 zł (netto: 10,62 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC PP-24/2SC PATCH PANEL SC PP-24/2SC
Producent: Brak
Cena brutto: 30,22 zł (netto: 24,57 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC PP-24/SC PATCH PANEL SC PP-24/SC
Producent: Brak
Cena brutto: 27,29 zł (netto: 22,19 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC PP-24D/1 PATCH PANEL SC PP-24D/1
Producent: Brak
Cena brutto: 12,80 zł (netto: 10,41 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC, LC duplex PP-24/1 PATCH PANEL SC, LC duplex PP-24/1
Producent: Brak
Cena brutto: 13,01 zł (netto: 10,58 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL SC, LC duplex PP-48/2 PATCH PANEL SC, LC duplex PP-48/2
Producent: Brak
Cena brutto: 26,16 zł (netto: 21,27 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL ST PP-12/ST PATCH PANEL ST PP-12/ST
Producent: Brak
Cena brutto: 27,29 zł (netto: 22,19 zł )
szt.
Krótki opis
PATCH PANEL ST PP-24/ST PATCH PANEL ST PP-24/ST
Producent: Brak
Cena brutto: 27,29 zł (netto: 22,19 zł )
szt.
Krótki opis
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wybierz walutę w sklepie
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl