HYBRYDOWA KAMERA TERMOWIZYJNA IP TC-C35LQ SPEC:I5W/E/Y/T/6MM/V4.2 6.8mm - 720p, - 5Mpx 6mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: Niechłodzony mikrobolometr VOx ; Kąt widzenia: 26 ° ; Rozdzielczość: 1280 x 720 px, 704 x 576 px ; Zakres pomiaru temperatury: -15 °C ... 150 °C 50 °C ... 550 °C ; Dokładność pomiaru temperatury: ± 2 °C ± 2 % ; Rozdzielczość: 2880 x 1620 ; Przetwornik: 1/2.7 " ; Kąt widzenia: 53 ° ; Interfejs RS-485; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 2 / 1 ; Audio: Wbudowany mikrofon, Obsługa dwukierunkowego audio ; Zasilanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 2 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-C35LQ SPEC:I5W/E/Y/T/6MM/V4.2
EAN: 6971849729787
Producent: TIANDY
Dualna kamera termowizyjna TC-C35LQ SPEC:I5W/E/Y/T/6MM/V4.2 jest nowoczesnym rozwiązaniem, pozwalającym wykryć obecność ludzi, zwierząt oraz pojazdów niezależnie od panujących warunków wizyjnychUrządzenie wyposażone jest w czuły mikrobolometr VOx, pozwalający obserwować obiekty we mgle, dymie oraz przy braku oświetlenia
| Przetwornik: | Niechłodzony mikrobolometr VOx |
| Wielkość matrycy: | 256 × 192 px |
| Wielkość plamki: | 12 µm |
| Czułość cieplna (NETD): | < 55 mK @ F1.1 |
| Zakres spektralny: | 8 µm ... 14 µm |
| Obiektyw: | 6.8 mm |
| Kąt widzenia: | 26 ° |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 px - 720p , 704 x 576 px , 640 x 480 px , 352 x 288 px |
| Zakres pomiaru temperatury: | -15 °C ... 150 °C, 50 °C ... 550 °C |
| Dokładność pomiaru temperatury: | ± 2 °C, ± 2 % |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 5 Mpx 2688 x 1520 - 4 Mpx 2560 x 1440 - 3.7 Mpx 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 6 mm |
| Kąt widzenia: | 53 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Standard: | IP |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 3 |
| ONVIF: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 9 W |
| Obudowa: | Compact - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -35 °C ... 65 °C |
| Waga: | 1.47 kg |
| Wymiary: | 327 x 115 x 109 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, albański, angielski, arabski, hiszpański, francuski, hebrajski, niderlandzki, koreański, niemiecki, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

