HYBRYDOWA KAMERA TERMOWIZYJNA IP TC-H358M SPEC:44X/IT/A - 5Mpx 6... 264mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: Niechłodzony mikrobolometr VOx ; Wielkość matrycy: 384 x 288 px ; Obiektyw: 50 mm ; Kąt widzenia: 7.5 ° ; Rozdzielczość: 3072 x 1728, 1920 x 1080 - 1080p ; Przetwornik: 1/1.8 " ; Kąt widzenia: 61 ° ... 2.3 ° ; Zoom optyczny: x 44 ; Zasięg oświetlacza IR: 300 m ; Interfejs RS-485; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 8 / 2 ; Audio: Wejście Audio, Obsługa dwukierunkowego audio ; Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): 0.1 °/s ... 160 °/s (poziom) 0.1 °/s ... 120 °/s (pion) ; Inteligentna analiza obrazu: liczenie ludzi ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 2 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H358M SPEC:44X/IT/A
EAN: 6971849723839
Producent: TIANDY
Dualna kamera termowizyjna TC-H358M SPEC:44X/IT/A jest nowoczesnym rozwiązaniem, pozwalającym wykryć obecność ludzi, zwierząt oraz pojazdów niezależnie od panujących warunków wizyjnychUrządzenie wyposażone jest w czuły mikrobolometr VOx, pozwalający obserwować obiekty we mgle, dymie oraz przy braku oświetlenia
| Przetwornik: | Niechłodzony mikrobolometr VOx |
| Wielkość matrycy: | 384 x 288 px |
| Czułość cieplna (NETD): | < 40 mK |
| Zakres spektralny: | 8 µm ... 14 µm |
| Palety kolorów: | 18 |
| Obiektyw: | 50 mm |
| Kąt widzenia: | 7.5 ° |
| Pomiar temperatury: | ![]() |
| Rozdzielczość: | 3072 x 1728 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Obiektyw: | 6 ... 264 mm |
| Kąt widzenia: | 61 ° ... 2.3 ° |
| Zoom optyczny: | x 44 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Zasięg oświetlacza IR: | 300 m |
| Standard: | IP |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 8 / 2 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 384 x 288 px - Kamera termowizyjna 25 kl/s @ 5 Mpx 50 kl/s @ 3.7 Mpx |
| Interfejs: | 2 x 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 7 |
| ONVIF: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° - ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -21 ° ... 90 ° |
| Liczba presetów: | 500 |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Ustawiane trasy ruchu: | 16 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 24 V AC (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 67 W |
| Obudowa: | Speed Dome |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 70 °C |
| Waga: | 12.8 kg |
| Wymiary: | Ø 308 x 506 mm (bez uchwytu) |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, arabski, francuski, hebrajski, hiszpański, niderlandzki, koreański, perski, rosyjski, tajski, turecki, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

