KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H50V21-28W-L 2Mpx / 5Mpx 2.8mm
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Wielkość matrycy: 5 Mpx ; Rozdzielczość: 2592 x 1944 - 5 Mpx - AHD / HD-TVI, 2560 z 1440 - 3.7 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, ; Kąt widzenia: 91 ° ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 25 m ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: APTI-H50V21-28W-L
EAN: 5902887089114
Producent: APTI
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/3" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD)Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobąWyboru formatu sygnału dokonuje się poprzez wychylenie dżojstika i przytrzymanie przez 5 s bez wchodzenia w menu OSD. Zmiana formatu sygnału na NTSC w kamerze, powoduje zanik obrazu w podłączonym rejestratorze AHD/HD-CVI/HD-TVI
Kamera nie posiada trybu czarno-białegoDzięki wyposażeniu kamery w bardzo czuły przetwornik oraz oświetlacz LED emitujący widzialne światło w kolorze białym, urządzenie pozwala na uzyskanie wyraźnego, kolorowego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych
Uwaga!Kamera fabrycznie ustawiona jest w rozdzielczości 2 Mpx (1080p)
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 91 ° |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 25 m |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 250 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 91 mm |
| Producent / Marka: | APTI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

