KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI APTI-H51V2-36 2Mpx / 5Mpx 3.6mm
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: 1/3 " ; Rozdzielczość: 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI, 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI, ; Zasięg oświetlacza IR: 20 m ; Kąt widzenia: 77 ° ; Zasilanie: 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: APTI-H51V2-36
EAN: 5902887085284
Producent: APTI
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/3" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD)Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą
Uwaga!Kamera fabrycznie ustawiona jest w rozdzielczości 2 Mpx (1080p)
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI @ 20 kl/s, 12.5 kl/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-TVI @ 30 kl/s, 25 kl/s, 15 kl/s , 2560 x 1440 - 4 Mpx @ HD-CVI @ 30 kl/s, 25 kl/s , 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-CVI / HD-TVI @ 30 kl/s, 25 kl/s |
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: | |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI - wybierane przełącznikiem |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | |
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 230 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 2.8 W |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wymiary: | Ø 96 x 91 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | APTI |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

