KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI SZYBKOOBROTOWA ZEWNĘTRZNA SD49225DB-HC - 1080p 4.8... 120mm DAHUA
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: 1/2.8 " STARVIS™ CMOS ; Wielkość matrycy: 2.1 Mpx ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 - 1080p ; Zasięg oświetlacza IR: 100 m ; Kąt widzenia: 61 ° ... 3.2 ° ; Zoom optyczny: x 25 ; Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): 0.1 °/s ... 200 °/s (poziom), 0.1 °/s ... 120 °/s (pion) ; Audio: Wejście na mikrofon zewnętrzny ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 2 / 1 ; Zasilanie: 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 1 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: SD49225DB-HC
EAN: 6923172588937
Producent: DAHUA
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD)Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
Dzięki zastosowanej technologii "Starlight", kamerze wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu
Kamera spełnia klasę szczelności IP66
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Przetwornik: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Zasięg oświetlacza IR: | 100 m |
| Obiektyw: | 4.8 ... 120 mm |
| Kąt widzenia: | |
| Zoom optyczny: | x 25 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Prędkość obrotu zależna od wartości ZOOM: | ![]() |
| Automatyczny oświetlacz IR: | Adaptacyjne dopasowanie mocy oświetlacza IR do zoomu obiektywu oraz jasności oświetlenia zewnętrznego |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° ... 90 ° |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | |
| Sterowanie: | Za pomocą interfejsu RS-485 Możliwość sterowania po kablu koncentrycznym za pomocą rejestratora |
| Protokoły: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD (auto wykrywanie) |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 55 dB |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | Wejście na mikrofon zewnętrzny - tylko HD-CVI |
| Liczba presetów: | 300 |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Wybrane funkcje: | |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC / 3 A |
| Pobór mocy: | |
| Obudowa: | Speed Dome, Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 70 °C |
| Waga: | 3.8 kg (z uchwytem) |
| Wymiary: | 160 x 350 x 255 mm (z uchwytem) |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 5 lat |
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów. Oznaczenie przekreślonego kosza wskazuje, że produktu tego nie można wyrzucać razem z innymi odpadami z gospodarstwa domowego w całej UE.
- Urządzenie może zawierać drobne elementy. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku uszkodzenia urządzenia zaprzestać użytkowania.
- Nie używać urządzenia w sposób niezgodny z instrukcją obsługi. Nie narażać na działanie wilgoci ani skrajnych temperatur. Nie podejmować samodzielnych napraw.
- Przed instalacją należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Nie używać urządzenia w przypadku widocznych uszkodzeń. Przed czyszczeniem lub konserwacją urządzenia należy odłączyć je od zasilania.
- Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od kurzu i wilgoci, jeśli nie jest używane przez dłuższy czas. Unikaj przechowywania urządzenia w miejscach narażonych na wibracje lub wstrząsy.
Zhejiang Dahua Vision Technology Co., Ltd.
No. 1399, Binxing Road, Binjiang District, 310053 Hangzhou, Chiny
Telefon:+86-571-87688888
E-mail:Dahua Technology Poland sp. z o.o.
Dahua Technology Poland sp. z o.o.
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

