KAMERA INTERNETOWA USB HQ-730IPC - 1080p 3.6mm
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: HQ-730IPC
EAN: 5902887060991
Producent: Brak
.Kamera internetowa o rozdzielczości 2.1 Mpx z wbudowanym mikrofonem idealnie nadaje się do pracy zdalnej.
..Urządzenie wyposażone jest w złącze USB 2.0 i pracuje zgodnie ze standardem Plug and Play.
.| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 1920 x 720 , 640 x 360 |
| System skanowania: | Progresywny |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: | 85 ° |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Gniazdo karty pamięci: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Audio: | Wbudowany mikrofon - Redukcja szumu i echa |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Protokoły sieciowe: | UVC, UVA |
| Wybrane funkcje: | Łatwa instalacja - urządzenie typu Plug&Play USB |
| Zasilanie: | 5 V DC / 160 mA - Port USB |
| Pobór mocy: | < 0.8 W |
| Długość przewodu: | 1.6 m |
| Obudowa: | Compact - Plastikowa |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | 71 x 54 x 45 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami
