KAMERA IP IPC3615SB-ADF28KMC-I0 Tri-Guard - 5Mpx 2.8mm UNIVIEW
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Przetwornik: 1/2.7 " ; Wielkość matrycy: 5 Mpx ; Rozdzielczość: 2880 x 1620, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Kąt widzenia: 101 ° ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 30 m ; Zasięg oświetlacza IR: 30 m ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) ; Metoda kompresji obrazu: Ultra 265 ; Audio: Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik ; Zasilanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: IPC3615SB-ADF28KMC-I0
EAN: 6970333409501
Producent: UNIVIEW
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 56 dB |
| Interfejs RS-485: |  |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: |  |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 5 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 32 |
| ONVIF: |  |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.13 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / 123456 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 554 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 7.5 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: |  |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.42 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 95 mm |
| Producent / Marka: | UNIVIEW |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?