KAMERA IP OBROTOWA WEWNĘTRZNA TC-H322N 9DA-4 WI-FI SERIES, Color Maker 1080p 4mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Seria: WI-FI SERIES, Color Maker ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/3 " ; Kąt widzenia: 75 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 15 m ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 10 m ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB ; Audio: Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik, Obsługa dwukierunkowego audio ; Wybrane funkcje: Moduł Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, ; Zasilanie: 5 V DC - Gniazdo USB-C ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H322N 9DA-4
EAN: 6976642044006
Producent: TIANDY
Kamera IP Wi-Fi z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 Mpx
Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia obserwację w nocyZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)Kamera z serii Color Maker pozwala uzyskać wyraźny, kolorowy obraz nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowych
Kamera do zastosowań wewnętrznych
| Seria: | WI-FI SERIES, Color Maker |
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 1080p |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 4 mm |
| Kąt widzenia: | 75 ° |
| Zoom optyczny: | ![]() |
| Zoom cyfrowy: | ![]() |
| Zasięg oświetlacza IR: | 15 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 10 m |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° ... 350 ° - Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | -25 ° ... 90 ° |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Ustawiane trasy ruchu: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 1080p |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Interfejs sieciowy: | |
| WEB Server: | Wbudowany, Zgodność z NVR |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 5 V DC - Gniazdo USB-C |
| Pobór mocy: | ≤ 7.5 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -10 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.21 kg |
| Wymiary: | Ø 80 x 113 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

