KAMERA IP OBROTOWA ZEWNĘTRZNA TC-H363N SPEC:I5W/WIFI/EU/4MM/V4.0 Wi-Fi, Color Maker 3Mpx 3Mpx 4mm 4mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość: Kamera obrotowa : Kamera stałopozycyjna : ; Przetwornik: 1/3 " ; Kąt widzenia: Kamera obrotowa : 81 ° Kamera stałopozycyjna : 81 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 50 m ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 15 m ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB ; Audio: Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik, Obsługa dwukierunkowego audio ; Wybrane funkcje: Moduł Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, ; Zasilanie: 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H363N SPEC:I5W/WIFI/EU/4MM/V4.0
EAN: 6976642041241
Producent: TIANDY
Zewnętrzna kamera IP z serii Color Maker to urządzenie z dwoma modułami kamer: stałopozycyjnym i obrotowym PT, pozwalającymi na jednoczesny podgląd monitorowanej sceny na dwóch kanałachObydwa moduły kamer umożliwiają obserwację monitorowanej sceny na dwóch kanałach w tym samym czasieDodatkowo kamera posiada dwa niezależne oświetlacze zarówno IR jak i LED dla każdego modułu kameryKamera zapewnia kolorowy obraz nawet przy słabym oświetleniu, a białe światło włącza się automatycznie po wykryciu obiektu, poprawiając jakość obrazu
Ważną funkcją jest aktywne odstraszanie z użyciem czerwonych i niebieskich diod LED, skutecznie zwiększających bezpieczeństwo w monitorowanym obszarze
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | Kamera obrotowa : 3 Mpx Kamera stałopozycyjna : 3 Mpx |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | Kamera obrotowa : 4 mm Kamera stałopozycyjna : 4 mm |
| Kąt widzenia: | Kamera obrotowa : 81 ° Kamera stałopozycyjna : 81 ° |
| Zoom optyczny: | ![]() |
| Zoom cyfrowy: | ![]() |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° ... 345 ° |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° ... 90 ° |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Ustawiane trasy ruchu: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 15 kl/s - 3 Mpx |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Interfejs sieciowy: | |
| WEB Server: | Wbudowany, Zgodność z NVR |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 13 W |
| Obudowa: | Dome, Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.55 kg |
| Wymiary: | Ø 102 x 182 mm (bez uchwytu) |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

