KAMERA IP SZYBKOOBROTOWA TC-H3169M SPEC:63X/LW/P/A/AR PANORAMICZNA - 3.7Mpx 5.7... 359mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość: Kamera PTZ : 2560 x 1440, Kamera panoramiczna : 5520 x 2400 - 13 Mpx ; Przetwornik: Kamera PTZ : 1/1.8 ", Kamera panoramiczna : 4 x 1/1.8 " ; Kąt widzenia: Kamera PTZ : 60 ° ... 1.5 °, Kamera panoramiczna : 180 ° ; Zoom optyczny: x 63 ; Zasięg oświetlacza IR: 300 m ; Zasięg wskaźnika laserowego: 500 m ; Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): 0.1 °/s ... 200 °/s (poziom) 0.1 °/s ... 120 °/s (pion) ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 8 / 2 ; Audio: Wejście Audio, Wbudowany głośnik, Obsługa dwukierunkowego audio ; Gniazdo karty pamięci; Zasilanie: 36 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 2 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H3169M SPEC:63X/LW/P/A/AR
EAN: 6971849728308
Producent: TIANDY
Kamera IP szybkoobrotowa, oprócz tradycyjnego modułu kamery PTZ, posiada również zamontowany w tej samej obudowie moduł kamery panoramicznejDzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów
Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia pracę w nocy, a obiektyw zmiennoogniskowy o dużym zakresie regulacji kąta widzenia pozwala na optymalne wykadrowanie obrazu w każdych warunkachZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
W przypadku kilku kamer IP pracujących w rozdzielczości ? 1920 x 1080 zalecamy stosowanie sieci o przepustowości 1Gb/s
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p, 5520 x 2400 - 13 Mpx 4096 x 1800 - 7.3 Mpx 3840 x 1680 - 6.5 Mpx 2784 x 1200 - 3.3 Mpx |
| Przetwornik: | |
| Wielkość matrycy: | |
| Obiektyw: | |
| Kąt widzenia: | |
| Zoom optyczny: | x 63 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Zasięg oświetlacza IR: | 300 m |
| Zasięg wskaźnika laserowego: | 500 m |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° - ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -21 ° ... 90 ° |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Liczba presetów: | 500 |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 8 / 2 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | |
| Interfejs: | 100/1000 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Wybrane funkcje: | |
| Inteligentna analiza obrazu: | > Kamera panoramiczna : > Kamera PTZ : |
| Zasilanie: | 36 V DC (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 76 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 70 °C |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Waga: | 15.6 kg |
| Wymiary: | Ø 358 x 568 mm (bez uchwytu) |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

