KAMERA IP SZYBKOOBROTOWA TC-H334S SPEC:I5W/C/WIFI/EU/4MM/V4.1 Wi-Fi, - 3Mpx 4mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość: 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/2.8 " ; Kąt widzenia: 88 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 50 m ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 15 m ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Audio: Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik, Obsługa dwukierunkowego audio ; Interfejs: Wi-Fi, 2.4 GHz ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB ; Zasilanie: 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H334S SPEC:I5W/C/WIFI/EU/4MM/V4.1
EAN: 6976642042156
Producent: TIANDY
Kamera IP Wi-Fi z wydajnym algorytmem kompresji obrazu S+265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 3 MpxDzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów
Kamera z serii Color Maker pozwala uzyskać wyraźny, kolorowy obraz nawet przy bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowychW trybie nocnym kamera korzysta z oświetlacza IR, a po pojawieniu się ruchu w monitorowanym obszarze przełącza się na tryb kolorowy z oświetlaczem światła białego w celu szczegółowej rejestracji kluczowych wydarzeńZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
W przypadku kilku kamer IP pracujących w rozdzielczości ? 1920 x 1080 zalecamy stosowanie sieci o przepustowości 1Gb/s
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 4 mm |
| Kąt widzenia: | 88 ° |
| Zoom optyczny: | ![]() |
| Zoom cyfrowy: | ![]() |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Zakres obrotu w poziomie: | 340 ° - Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° ... 110 ° |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Audio: | |
| Wycieraczka: | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 3 Mpx |
| Interfejs: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | Inteligentne śledzenie obiektów |
| Wybrane funkcje: | |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi : 6 kV |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A |
| Pobór mocy: | ≤ 12 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Plastik + Aluminium |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 70 °C |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | ![]() |
| Waga: | 0.98 kg |
| Wymiary: | Ø 134 x 248 x 171 mm (z uchwytem) |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, arabski, hiszpański, koreański, turecki, francuski, hebrajski, niderlandzki, niemiecki, rosyjski, tajski, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

