KAMERA IP SZYBKOOBROTOWA TC-H356Q SPEC:30X/IW/E++/A/V3.0 - 5Mpx 4.7... 141mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość: 2880 x 1620, 2688 x 1520, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/2.7 " ; Kąt widzenia: 62 ° ... 2.5 ° ; Zoom optyczny: x 30 ; Zasięg oświetlacza IR: 200 m ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 30 m ; Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): 0.1 °/s ... 180 °/s (poziom) 0.1 °/s ... 120 °/s (pion) ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 8 / 2 ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB ; Zasilanie: PoE (802.3bt), 24 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 2 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H356Q SPEC:30X/IW/E++/A/V3.0
EAN: 6971849725543
Producent: TIANDY
Kamera IP z bardzo dobrym przetwornikiem o dużej rozdzielczościDzięki temu idealnie nadaje się do systemów monitoringu gdzie wymagana jest identyfikacja osób lub pojazdów
Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia pracę w nocy, a obiektyw zmiennoogniskowy o dużym zakresie regulacji kąta widzenia pozwala na optymalne wykadrowanie obrazu w każdych warunkachZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3bt sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
W przypadku kilku kamer IP pracujących w rozdzielczości ? 1920 x 1080 zalecamy stosowanie sieci o przepustowości 1Gb/s
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 4.7 ... 141 mm |
| Kąt widzenia: | |
| Zoom optyczny: | x 30 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Zasięg oświetlacza IR: | 200 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 30 m |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° - ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -16 ° ... 90 ° |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Liczba presetów: | 500 |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 8 / 2 |
| Audio: | |
| Wycieraczka: | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 3.7 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 4 |
| ONVIF: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi : 6 kV |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 42 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Aluminium |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 70 °C |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | ![]() |
| Waga: | 5.2 kg |
| Wymiary: | Ø 223 x 372 mm (bez uchwytu) |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, arabski, hiszpański, koreański, turecki, francuski, hebrajski, niderlandzki, niemiecki, rosyjski, tajski, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

