KAMERA IP TC-C320N SPEC:AK/I3/E/Y/C/2.8MM/V2.0 Analog Killer - 1080p 2.8mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Seria: Analog Killer ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/3 " ; Kąt widzenia: 94 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 30 m ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Audio: Wbudowany mikrofon ; Zasilanie: PoE (802.3af) ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-C320N SPEC:AK/I3/E/Y/C/2.8MM/V2.0
EAN: 6976642041715
Producent: TIANDY
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacjiZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Kamera z serii AK (Analog Killer). Produkty AK wyróżniają się pięcioma zaletami: bardzo dobrą wydajnością, pełną funkcjonalnością, efektywnością kosztową, łatwością instalacji i bezpieczeństwem
| Seria: | Analog Killer |
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 94 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 2 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | ![]() |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 1 |
| ONVIF: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| Inteligentna analiza obrazu: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | PoE (802.3af) |
| Pobór mocy: | ≤ 2.5 W |
| Obudowa: | Dome - Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | ![]() |
| Klasa ochrony mechanicznej: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 65 °C |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | Ø 94 x 78 mm |
| Obsługiwane języki: | ![]() |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

