KAMERA IP TC-C32SS SPEC:I3/A/E/Y/M/S/H/2.7-13.5MM/V4.0 - 1080p 2.7... 13.5mm - MOTOZOOM TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: 1/2.8 " ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 ; Kąt widzenia: 96 ° ... 31 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 30 m ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 1 / 1 ; Audio: Obsługa dwukierunkowego audio ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB ; Zasilanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-C32SS SPEC:I3/A/E/Y/M/S/H/2.7-13.5MM/V4.0
EAN: 6971849727752
Producent: TIANDY
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p
Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 2.7 ... 13.5 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzeniaZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
| Standard: | IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 96 ° ... 31 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | max. 25 kl/s - 2.1 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 8.5 W |
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -35 °C ... 65 °C |
| Waga: | 0.68 kg |
| Wymiary: | Ø 132 x 108 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, albański, arabski, hiszpański, koreański, rosyjski, francuski, niderlandzki, hebrajski, niemiecki, portugalski, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

