KAMERA IP TC-C32US SPEC:I8/A/E/Y/M/S/H/2.7-13.5MM/V4.0 - 1080p 2.7... 13.5mm - MOTOZOOM TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Przetwornik: 1/2.8 " ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 ; Kąt widzenia: 94 ° ... 31 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 80 m ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 1 / 1 ; Audio: Wbudowany mikrofon, Obsługa dwukierunkowego audio ; Zasilanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-C32US SPEC:I8/A/E/Y/M/S/H/2.7-13.5MM/V4.0
EAN: 6971849727738
Producent: TIANDY
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacjiZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
| Standard: | IP |
| Przetwornik: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 94 ° ... 31 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 7 W |
| Obudowa: | Compact - Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.95 kg |
| Wymiary: | 239 x 90 x 90 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, albański, arabski, francuski, hebrajski, hiszpański, niderlandzki, koreański, niemiecki, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

