KAMERA SOLARNA IP, ZEWNĘTRZNA TC-H343K 9DA-4 4G - 4Mpx 4mm TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość: 2560 x 1440 ; Przetwornik: 1/3 " CMOS ; Kąt widzenia: 77 ° ; Zasięg oświetlacza IR: 30 m ; Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 15 m ; Metoda kompresji obrazu: S+265 ; Prędkość transmisji strumienia głównego: 20 kl/s - 4 Mpx ; Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 256GB ; Audio: Wbudowany mikrofon, Wbudowany głośnik, Obsługa dwukierunkowego audio ; Zasilanie: 3.6 V, 5 Ah (Wbudowany akumulator), 5 V DC ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-H343K 9DA-4
EAN: 6976642045720
Producent: TIANDY
TC-H343K 9DA-4 to kamera IP 4G z przetwornikiem 4 Mpx i stałym obiektywem 4 mm, która rejestruje obraz w rozdzielczości 2560 x 1440 przy 20 kl/s. Kamera obsługuje detekcję ludzi i pojazdów, Auto-Tracking, ma wbudowany mikrofon i głośnik, slot microSD do 256 GB oraz oświetlacz IR o zasięgu 30 m.
Wbudowany oświetlacz podczerwieni umożliwia obserwację w nocyZasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
| Standard: | IP |
| Seria: | 4G |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Przetwornik: | 1/3 " CMOS |
| Obiektyw: | 4 mm |
| Kąt widzenia: | 77 ° |
| Zoom optyczny: | ![]() |
| Zoom cyfrowy: | ![]() |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Wyjście wideo: | ![]() |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° ... 345 ° - Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° ... 90 ° |
| Interfejs RS-485: | ![]() |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Ustawiane trasy ruchu: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s - 4 Mpx |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB |
| Interfejs sieciowy: | 4G LTE |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 10 W |
| Obudowa: | Dome, Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Temperatura pracy : | -20 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | 158 x 144 x 105 mm (bez uchwytu) |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

