KLAWIATURA STERUJĄCA USB TC-C312 SPEC:V1.0 TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Standard komunikacji: USB 2.0 HID ; Manipulator: Joystick 3-osiowy ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 1 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-C312 SPEC:V1.0
EAN: 5902887095016
Producent: TIANDY
Urządzenie zapewnia szybki dostęp do najważniejszych funkcji, takich jak zoom kamery oraz wygodne sterowanie dżojstikiem 3DKlawiatura przeznaczona jest do współpracy z kamerami i rejestratorami Tiandy oraz oprogramowaniem na komputery PC
Urządzenie posiada bardzo małe gabaryty
| Protokoły: | HID |
| Standard komunikacji: | USB 2.0 HID |
| Manipulator: | |
| Wyświetlacz: | Wyświetlacz graficzny z podświetleniem |
| Wybrane cechy: | |
| Zasilanie: | 5 V DC - przez port USB |
| Pobór mocy: | ≤ 0.5 W |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -20 °C ... 50 °C / 10 % ... 90 % - (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.49 kg |
| Wymiary: | 150 x 158 x 102 mm |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami