Kamera IP BCS Ultra BCS-U-TIP68VSR4
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: 463_53075
EAN: 5904890711877
Producent: BCS
Kamera IP BCS Ultra BCS-U-TIP68VSR4
Najważniejsze cechy
- Kamera IP tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.8" PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Zgodność z NDAA
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- IR 40m
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP67, IK10
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-U-TIP68VSR4 |
| Linia produktowa | BCS ULTRA |
| NDAA | National Defense Authorization Act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| Obiektyw | motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.8~3.32 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Kąt widzenia | H: 32.6°~110.6° V: 18.3°~57.3° D: 37.4°~134.1° |
| Czułość kamery | 0.2Lux(F1.8) 0Lux(IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/30~1/10000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip |
| Ilość strumieni | 4 |
| Rozdzielczości | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×720 / 640×360 |
| Strumień główny | 3840×2160@15fps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 40m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | ADPCM 16K / G.726 / G.711u / G.711a |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 512GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF |
| Protokoły | IPv4, IPv6, RTP, RTSP, TCP, HTTP, UDP, HTTPS, FTP, SNTP, SMTP, uPNP, SNMPv2 |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 13.2W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Wbudowana grzałka | Tak |
| Warunki pracy | -40°C~+55°C max 90% RH |
| Wymiary | 80×75×237mm |
| Waga | 1 kg |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami