Miernik zanieczyszczenia powietrza Levenhuk Wezzer Air MC50
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Miernik zanieczyszczenia powietrza Levenhuk Wezzer Air MC50 mierzy stężenie dwutlenku węgla i wyświetla odczyt na ekranie LCD. To bardzo ważny parametr pozwalający określić jakość powietrza w pomieszczeniach, który wpływa na komfort przebywających w nich osób. Wysokie stężenie dwutlenku węgla – niewidocznego, lecz niebezpiecznego gazu – powoduje zmęczenie, bóle głowy, obniżone samopoczucie i inne nieprzyjemne objawy. Uzyskaj lepszą jakość powietrza z miernikiem Levenhuk Wezzer Air – szybko i łatwo popraw jakość swojego życia!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: 81400
EAN: 5905555003078
Producent: Levenhuk
Miernik zanieczyszczenia powietrza Levenhuk Wezzer Air MC50 mierzy stężenie dwutlenku węgla i wyświetla odczyt na ekranie LCD. To bardzo ważny parametr pozwalający określić jakość powietrza w pomieszczeniach, który wpływa na komfort przebywających w nich osób. Wysokie stężenie dwutlenku węgla – niewidocznego, lecz niebezpiecznego gazu – powoduje zmęczenie, bóle głowy, obniżone samopoczucie i inne nieprzyjemne objawy. Uzyskaj lepszą jakość powietrza z miernikiem Levenhuk Wezzer Air – szybko i łatwo popraw jakość swojego życia!
Dzięki alarmom stężenia dwutlenku węgla zawsze wiesz, kiedy należy przewietrzyć pomieszczenie. Możesz też sprawdzić, w którym pomieszczeniu najczęściej dochodzi do przekroczenia stężenia CO2 i umieścić tam rośliny doniczkowe w celu poprawy jakości powietrza. Ponadto miernik Levenhuk Wezzer Air MC50 jest wyposażony w skalę poziomu komfortu z emotikonami, termometr oraz higrometr. To doskonały przyrząd do regulowania mikroklimatu w domu, klasie lub biurze.
Levenhuk Wezzer Air MC50 można zamontować na ścianie lub postawić na stole. Ozdobi każde wnętrze i doskonale sprawdzi się jako prezent dla fanów inteligentnych urządzeń domowych. Duże cyfry i kolorowy wyświetlacz bardzo ułatwiają obsługę przyrządu. Ten gadżet jest zasilany przy użyciu wbudowanej baterii. Wskaźnik na ekranie informuje o konieczności naładowania urządzenia.
Najważniejsze właściwości:
- Pomiar stężenia dwutlenku węgla oraz alarmy w razie przekroczenia limitów
- Wbudowany termometr i higrometr do monitorowania temperatury oraz wilgotności
- Wytrzymała obudowa z tworzywa ABS, podświetlany kolorowy ekran LCD
- Wskaźnik poziomu komfortu: jest łatwy do odczytania – nawet dla dzieci
- Zasilanie przy użyciu wbudowanego akumulatora
Zawartość zestawu:
- Miernik zanieczyszczenia powietrza
- Przewód USB
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555003078 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 33x10x4 cm |
| Masa przesyłki | 0.565 kg |
| Miejsce użytku | wewnątrz |
| Typ | miernik zanieczyszczenia powietrza |
| Wbudowane funkcje | higrometr, miernik stężenia CO2, termometr |
| Konstrukcja | bezprzewodowa, cyfrowy, mocowana do ściany, stołowy |
| Zastosowanie | do użytku domowego |
| === Ogranicznik === | Higrometr (wilgotność powietrza) |
| Jednostki miar | % (RH – wilgotność względna) |
| Zakres pomiarowy | 20 do 85% |
| Rozdzielczość pomiaru | 1% |
| === Ogranicznik === | Termometr (temperatura) |
| Jednostki miar | °C |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | -10...+50 °C |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | -10 — 50 |
| Rozdzielczość pomiaru | 1 °C |
| === Ogranicznik === | Analizator powietrza |
| Miernik stężenia CO2 | yes |
| Zakres pomiarowy | CO2: 400–5000 ppm |
| Zastosowanie | alarm przekroczenia wartości krytycznych CO2 |
| === Ogranicznik === | Specyfikacja ogólna |
| Typ ekranu | kolorowy |
| Liczba ekranów | 1 |
| Liczba ekranów | 1 |
| Zasilanie | wbudowana bateria litowo-jonowa 2000 mAh, ładowanie z gniazdka elektrycznego za pomocą przewodu USB (w zestawie), 5 V, 1000 mA (wymagany jest opcjonalny zasilacz sieciowy lub ładowarka do smartfonu) |
| Korpus | tworzywo ABS o wysokiej wytrzymałości |
| Oświetlenie jest dostępne | yes |
| Oświetlenie | z regulacją jasności |
| Szacowanie ogólnego poziomu komfortu | yes |
| Dodatkowe cechy | wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami