REJESTRATOR IP TC-R3105 SPEC:I/B/L/S 5 KANAŁÓW Spark TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Seria: Spark ; Obsługiwane rozdzielczości: max. 5 Mpx ; Obsługiwane dyski twarde: 1 x 6 TB SATA ; Wyjścia wideo: 1 szt. HDMI Full HD ; Metoda kompresji obrazu: S+265 / S+264 ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-R3105 SPEC:I/B/L/S
EAN: 6976642042330
Producent: TIANDY
Rejestrator Tiandy TC-R3105 SPEC:I/B/L/S z serii Spark obsługuje do 5 kamer IP i zapis na 1 dysk HDD o pojemności do 6 TB. Urządzenie posiada bardzo małe gabaryty, co pozwala na wygodne użycie w mniejszych instalacjach monitoringu.
| Obsługiwane standardy: | IP |
| Seria: | Spark |
| Ilość obsługiwanych kanałów: | 5 |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 5 Mpx |
| AI realizowane przez rejestrator: | ![]() |
| AI realizowane przez kamery: | Inteligentny alarm |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Porty 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x 6 TB SATA |
| Wyjścia wideo: | 1 szt. HDMI Full HD |
| Przepływność (bitrate): | max. 60 Mb/s |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / S+264 / H.264 |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Interfejs sieciowy: | 1 x RJ-45 - 10 / 100 Mb/s |
| ONVIF: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.3 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| USB: | 2 x USB 2.0 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 0 / 0 |
| Switch POE: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | < 10 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 45 °C |
| Waga: | 0.22 kg |
| Wymiary: | 183 x 108 x 35 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, hiszpański, włoski, turecki, francuski niderlandzki, hebrajski, niemiecki, ukraiński, portugalski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

