REJESTRATOR IP TC-R3110 SPEC:I/B/P8/EU/L/S/V2.0 10 KANAŁÓW, 8 PoE Spark TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Seria: Spark ; Obsługiwane rozdzielczości: max. 6 Mpx ; Obsługiwane dyski twarde: 1 x 6 TB SATA ; Wyjścia wideo: 1 szt. HDMI 4K, 1 szt. VGA ; Metoda kompresji obrazu: S+265 / S+264 ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-R3110 SPEC:I/B/P8/EU/L/S/V2.0
EAN: 6976642041586
Producent: TIANDY
Rejestrator cyfrowy TC-R3110 SPEC:I/B/P8/EU/L/S/V2.0 serii Spark to profesjonalne urządzenie stosowane w instalacjach monitoringu IPRejestracja odbywa się w standardzie kompresji H.265+, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowejMenu zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi nawigację i wprowadzanie zmian w ustawieniach rejestratoraWbudowany 8-portowy switch PoE
| Obsługiwane standardy: | IP |
| Seria: | Spark |
| Ilość obsługiwanych kanałów: | 10 |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 6 Mpx |
| AI realizowane przez rejestrator: | ![]() |
| AI realizowane przez kamery: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Obsługiwane dyski twarde: | 1 x 6 TB SATA |
| Wyjścia wideo: | |
| Przepływność (bitrate): | 60 Mb/s (przychodząca) |
| Wejścia / wyjścia audio: | ![]() |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / S+264 / H.264 |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Interfejs sieciowy: | 1 x RJ-45 - 10 / 100 Mb/s |
| ONVIF: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.3 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| USB: | 2 x USB 2.0 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Switch POE: | Wbudowany 8-portowy switch PoE, 30 W / Kanał - PoE (802.3af/at) |
| Maksymalne łączne obciążenie switcha: | 70 W |
| Zasilanie: | 48 V DC / 1.875 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | < 10 W (bez HDD & PoE) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.47 kg |
| Wymiary: | 201 x 202 x 43 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, turecki, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

