REJESTRATOR IP TC-R3210 SPEC:I/B/K/V3.1 10 KANAŁÓW Lite-K TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Seria: Lite-K ; Obsługiwane rozdzielczości: max. 8 Mpx ; Obsługiwane dyski twarde: 2 x 10 TB SATA ; Wyjścia wideo: 1 szt. HDMI 4K, 1 szt. VGA ; Wejścia / wyjścia audio: 1 / 1 ; Metoda kompresji obrazu: S+265 / S+264 ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 4 / 1 ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 1 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-R3210 SPEC:I/B/K/V3.1
EAN: 6971849726953
Producent: TIANDY
Rejestrator cyfrowy TC-R3210 SPEC:I/B/K/V3.1 serii Lite to profesjonalne urządzenie stosowane w instalacjach monitoringu IPRejestracja odbywa się w standardzie kompresji H.265+, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowejMenu zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi nawigację i wprowadzanie zmian w ustawieniach rejestratora
| Obsługiwane standardy: | IP |
| Seria: | Lite-K |
| Ilość obsługiwanych kanałów: | 10 |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 8 Mpx |
| AI realizowane przez rejestrator: | |
| AI realizowane przez kamery: | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Porty 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Obsługiwane dyski twarde: | 2 x 10 TB SATA |
| Wyjścia wideo: | |
| Przepływność (bitrate): | max. 160 Mb/s |
| Wejścia / wyjścia audio: | 1 / 1 |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / S+264 / H.264 |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Interfejs sieciowy: | 1 x RJ-45 - 10 / 100 / 1000 Mb/s |
| ONVIF: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.3 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| USB: | 2 x USB 2.0 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 4 / 1 |
| Switch POE: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC / 3.3 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | < 10 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 1.6 kg |
| Wymiary: | 341 x 280 x 47 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, albański, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, ukraiński, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

