REJESTRATOR IP TC-R3880 SPEC:I/B/N/V4.0 80 KANAŁÓW Pro TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Obsługiwane rozdzielczości: max. 16 Mpx ; Wyjścia wideo: 2 szt. HDMI 4K 2 szt. VGA ; Obsługa audio: Audio z kamer ; Wejścia audio: 1 szt. ; Metoda kompresji obrazu: S+265 / S+264 ; Obsługiwane dyski twarde: 8 x 18 TB SATA ; Wejścia / wyjścia alarmowe: 16 / 4 ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 2 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: -
Kod produktu: TC-R3880 SPEC:I/B/N/V4.0
EAN: 6971849728940
Producent: TIANDY
Rejestrator cyfrowy TC-R3880 SPEC:I/B/N/V4.0 serii Pro to profesjonalne urządzenie stosowane w instalacjach monitoringu IPRejestracja odbywa się w standardzie kompresji H.265 / H.264, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowejMenu zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi nawigację i wprowadzanie zmian w ustawieniach rejestratora
| Standard: | IP |
| Obsługiwane rozdzielczości: | max. 16 Mpx |
| Wyjścia wideo: | 2 szt. HDMI 4K 2 szt. VGA Wyjścia wideo są niezależne od siebie |
| Obsługa audio: | Audio z kamer |
| Wejścia audio: | 1 szt. |
| Wyjścia audio: | 1 szt. |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / S+264 / H.264 |
| Obsługiwane dyski twarde: | 8 x 18 TB SATA + 1 x eSATA |
| Tryby nagrywania: | Ręczny, detekcja ruchu, harmonogram |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań: | |
| Interfejs sieciowy: | 2 x RJ-45 - 10 / 100 / 1000 Mb/s |
| Funkcje sieciowe: | Pełna obsługa przez sieć, Zdalne kopiowanie nagrań, Wbudowany web-serwer |
| ONVIF: | ![]() |
| Przepływność (bitrate): | max. 640 Mb/s |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.3 |
| RTSP URL: | rtsp://user:[email protected]:554/1/1 - Strumień główny rtsp://user:[email protected]:554/1/2 - Strumień pomocniczy |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 16 / 4 |
| Detekcja ruchu: | ![]() |
| Inteligentna analiza obrazu: | ![]() |
| USB: | 2 x USB 2.0 + 1 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 szt. |
| RS485: | 1 szt. |
| Obsługa myszą: | ![]() |
| Pilot IR w zestawie: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | Obsługa funkcji inteligentnej analizy obrazu, dostępnej w kamerach TIANDY : |
| Zasilanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Waga: | 7.8 kg |
| Wymiary: | 440 x 465 x 95 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, albański, arabski, francuski, hiszpański, koreański, niderlandzki, hebrajski, portugalski, niemiecki, rosyjski, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

