REJESTRATOR MOBILNY AHD, PAL, IP PROTECT-316 4 KANAŁY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość zapisywanych nagrań wideo: 1920 x 1080, 1280 x 720, 960 x 576, 720 x 576, 704 x 576 px ; Łączna maks. prędkość zapisu: 100 kl/s @ 4 x AHD 1080p, 100 kl/s @ 4 x CVBS 960H, 25 kl/s @ 1 x IP 1080p ; Maks. pojemność karty pamięci: 2 x 512 GB SD/SDHC ; GPS; G-Sensor: 3-osiowy ; Żyroskop: 3-osiowy ; RS-485; RS-232; Wejścia / wyjścia alarmowe: 8 / 1 ; Gniazdo SIM; Gniazdo SD: 2 x ; Port Ethernet: 1 x RJ-45 ; Zasilanie: 8 V ... 36 V DC ; Temperatura pracy: -40 °C ... 80 °C ; Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 20 % ... 95 % RH ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa zwykle następnego dnia roboczego dla większości paczki. Darmowa od 1 000 zł
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: PROTECT-316
EAN: 5902887094910
Producent: Brak
PROTECT-316 to rejestrator mobilny przeznaczony do zastosowań w autokarach, autobusach miejskich, busach, tramwajach, metrze, pojazdach firmowych i osobowych oraz pojazdach specjalnych tj. TIRy, radiowozy, samochody więzienne lub wojskowe, karetkiUrządzenie zostało specjalnie tak zaprojektowane, aby wykazywało podwyższoną odporność na drgania i wstrząsyRejestrator obsługuje 2 karty SD o pojemności do 512 GB każda
Przewody zasilające PROTECT-316 podłącza się do akumulatora oraz zapłonu (analogicznie jak radio) dzięki czemu po przekręceniu stacyjki urządzenie automatycznie rozpoczyna zapis audio-wideoDodatkowo urządzenie posiada podtrzymanie zasilania i przez 8 sekund po zaniku napięcia nadal nagrywa
PROTECT-316 posiada 4 wejścia wideo, z czego 3 wyposażone są w standardowe złącza M12, a jedno (pierwsze) w złącze 10 pinoweZłącze CAM1 jest to złącze z sygnałem DSM, co umożliwia podłączenie specjalnej kamery badającej zachowanie kierowcyZłącze CAM2 umożliwia podłączenie kamery ADAS badającej ruch pojazdu
| Standard: | AHD, CVBS, IP |
| Wejścia wideo: | 4 szt. BNC |
| Wyjścia wideo: | 1 szt. CINCH 1 szt. Gniazdo M12, 4-pin |
| Wejścia audio: | 4 szt. CINCH |
| Wyjścia audio: | 1 szt. CINCH |
| Rozdzielczość zapisywanych nagrań wideo: | 1920 x 1080, 1280 x 720, 960 x 576, 720 x 576, 704 x 576 px |
| Łączna maks. prędkość zapisu: | |
| Maks. pojemność karty pamięci: | 2 x 512 GB SD/SDHC |
| Zajętość pamięci przy nagrywaniu wideo: | 0.4 GB/h @ 1920 x 1080 px H.265 15 kl/s |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / H.264 |
| GPS: | ![]() |
| G-Sensor: | 3-osiowy |
| Żyroskop: | 3-osiowy |
| RS-485: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 8 / 1 |
| Gniazdo SIM: | ![]() |
| Gniazdo SD: | 2 x |
| Port USB: | ![]() |
| Port Ethernet: | 1 x RJ-45 |
| Moduł Wi-Fi: | ![]() |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 8 V ... 36 V DC |
| Pobór mocy: | < 0.5 W (tryb czuwania) < 36 W (praca) |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 80 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 20 % ... 95 % RH |
| Waga: | 0.9 kg |
| Wymiary: | |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

