REJESTRATOR MOBILNY Z MONITOREM ATE-NTFT9-4CH-T3 4 KANAŁY 9" AUTONE
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Rozdzielczość zapisywanych nagrań wideo: max. 1920 x 1080 - 1080p ; Maks. pojemność karty pamięci: 512 GB SD/SDHC ; Przekątna matrycy: 9 " IPS ; Rozdzielczość nominalna: 1024 x 600 px ; Jasność: 500 cd/m2 ; Odporność na wibracje;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: duża ilość
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: ATE-NTFT9-4CH-T3
EAN: 5902887092565
Producent: AUTONE
Mobilny rejestrator z monitorem ATE-NTFT9-4CH-T3 pozwala nagrywać i wyświetlać obraz z maksymalnie 4 kamer mobilnych narazNagrania są zapisywane na karcie pamięci SD (brak w zestawie)Czytelny ekran o przekątnej 9" z podświetleniem LED, pozwala obserwować obraz z kamer w czasie rzeczywistym
| Standard: | AHD |
| Wejścia wideo: | 4 szt. Wtyk M12, 4-pin, Kod A |
| Wyjścia wideo: | ![]() |
| Wejścia audio: | 4 szt. Audio z kamer |
| Rozdzielczość zapisywanych nagrań wideo: | max. 1920 x 1080 - 1080p |
| Tryby nagrywania: | Nagrywanie ciągłe |
| Obsługiwane dyski twarde: | ![]() |
| Maks. pojemność karty pamięci: | 512 GB SD/SDHC |
| GPS: | ![]() |
| Gniazdo SIM: | ![]() |
| Moduł Wi-Fi: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | ![]() |
| Przekątna matrycy: | 9 " IPS |
| Rozdzielczość nominalna: | 1024 x 600 px |
| Proporcje ekranu: | 16 : 9 |
| Jasność: | 500 cd/m2 |
| Audio: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V ... 24 V DC (brak zasilacza w zestawie) |
| Wybrane funkcje: | |
| Odporność na wibracje: | ![]() |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 70 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 95 % RH |
| Waga: | 0.58 kg |
| Wymiary: | 230 x 155 x 70 mm (bez uchwytu) |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | AUTONE |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

