SWITCH POE TC-P3S027 SPEC:H/2421/AT/260 24-PORTOWY SFP TIANDY
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 24 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 (Uplink), 1 x SFP (Uplink) ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s : 24 Porty LAN & PoE, 1000 Mb/s : 2 Porty RJ45 (Uplink), 1000 Mb/s : 1 Port SFP (Uplink) ; Maksymalna sumaryczna moc: 260 W ;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: -
Kod produktu: TC-P3S027 SPEC:H/2421/AT/260
EAN: 6976642042538
Producent: TIANDY
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 24-portowy przełącznik PoE TC-P3S027 SPEC:H/2421/AT/260 10/100 Mb/s typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci24 porty obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE)
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: | |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Mode (DIP), PoE, PoE Max, Link/Act, G25 Uplink, G26 Uplink, G27 Uplink |
| Szybkość transmisji: | |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 1 ... 24 |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 260 W |
| Wydajność przełączania: | 10.8 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 8.03 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Domyślny adres IP: | ![]() |
| Domyślny login / hasło administratora: | ![]() |
| Tryby pracy: | |
| Wybrane cechy: | |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Zabezpieczenia: | |
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Kolor: | Grafitowy |
| Zasilanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Pobór mocy: | max. 7 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 50 °C |
| Waga: | 1.88 kg |
| Wymiary: | 320 x 208 x 45 mm |
| Certyfikat NDAA: | ![]() |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami

