Stacja meteorologiczna Levenhuk Wezzer PLUS LP140
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Stacja meteorologiczna Levenhuk Wezzer PLUS LP140 składa się ze stacji głównej z kolorowym ekranem i zdalnego czujnika z funkcjami barometru, higrometru, termometru, anemometru i deszczomierza. Urządzenie jednocześnie mierzy parametry środowiskowe w pomieszczeniu i na zewnątrz.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: 82876
EAN: 5905555017815
Producent: Levenhuk
Stacja meteorologiczna Levenhuk Wezzer PLUS LP140 składa się ze stacji głównej z kolorowym ekranem i zdalnego czujnika z funkcjami barometru, higrometru, termometru, anemometru i deszczomierza. Urządzenie jednocześnie mierzy parametry środowiskowe w pomieszczeniu i na zewnątrz.
Stacja umożliwia pomiar temperatury powietrza, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, prędkości i kierunku wiatru (w tym prędkości porywów wiatru) oraz ilości i intensywności opadów. Urządzenie może również określić punkt rosy (temperaturę, w której skrapla się para wodna), indeks ciepła (temperaturę odczuwalną) oraz temperaturę występowania oblodzenia. Te parametry te pomogą wybrać ubranie na dany dzień, sposób transportu itp. Stacja pełni również funkcję zegara z budzikiem i kalendarzem z automatyczną synchronizacją daty i godziny za pośrednictwem serwera czasu.
Stacja powiadamia użytkownika o przekroczeniu komfortowych wartości, takich jak wysokie ciśnienie atmosferyczne, nadmierna wilgotność lub prędkość wiatru. Istnieje możliwość zapisywania i przeglądania historii odczytów dla określonych okresów (godzina, dzień, tydzień, miesiąc) oraz wyświetlania wartości minimalnych i maksymalnych. Parametry mogą być wyświetlane w różnych jednostkach miary.
Moduł główny stacji meteorologicznej można ustawić na stole lub zamontować na ścianie. Ekran jest podświetlany diodami LED, co ułatwia korzystanie ze stacji w nocy lub w ciągu dnia w warunkach słabego oświetlenia. Zdalny czujnik jest zasilany bateriami AA (sprzedawane osobno). Panel słoneczny jest zapasowym źródłem zasilania przy dobrej pogodzie. Stacja główna może być podłączona do zasilania sieciowego lub zasilana bateriami AAA.
Stacja meteorologiczna może łączyć się z Internetem poprzez Wi-Fi i synchronizuje się z serwerami pogodowymi Weather Underground i Weather Cloud. Pozwala to na otrzymywanie aktualnych raportów pogodowych i powiadomień o pogarszających się lub poprawiających warunkach atmosferycznych.
Najważniejsze cechy:
- 5 w 1: barometr, higrometr, termometr, anemometr, deszczomierz
- Dodatkowe funkcje: zegar, budzik, kalendarz
- Podświetlany kolorowy ekran LCD
- Połączenie z Internetem poprzez Wi-Fi, synchronizacja z serwerem pogodowym i serwerem czasu, odbieranie prognoz pogody
- Alerty o wysokich i niskich wartościach
- Zapisywanie historii odczytów dla różnych okresów, wyświetlanie wartości minimalnych i maksymalnych
- Możliwość ustawienia na stole i montażu na ścianie
Uwaga: w przypadku internetowych usług meteorologicznych użytkownik zobaczy tylko podstawowe zewnętrzne parametry pogodowe (w zależności od usługi internetowej, z której korzysta).
Zawartość zestawu:
- Stacja meteorologiczna
- Bezprzewodowy zdalny czujnik 5 w 1
- Lejek
- Wiatrowskaz z 1 śrubą
- Czasze anemometru z 1 śrubą
- Stojak montażowy z 6 śrubami
- Pierścienie uszczelnione, 2 szt.
- Zasilacz sieciowy
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555017815 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 45x19x36 cm |
| Masa przesyłki | 2.69 kg |
| Miejsce użytku | na zewnątrz, wewnątrz |
| Typ | stacja meteorologiczna |
| Wbudowane funkcje | anemometr, barometr, budzik, deszczomierz, higrometr, kalendarz, termometr, zegar |
| Konstrukcja | bezprzewodowa, cyfrowy, mocowana do ściany, stołowy |
| Zastosowanie | do użytku profesjonalnego |
| === Ogranicznik === | Barometr (ciśnienie atmosferyczne) |
| Jednostki miar | inHg, mbar/hPa, mmHg |
| Zakres pomiarowy | 600–1100 hPa (zakres względny 930–1050 hPa) |
| Rozdzielczość pomiaru | 1 hPa / 0,01 inHg / 0,1 mmHg |
| Dokładność pomiaru | (700–1100)±5 hPa/(600–696)±8 hPa; (20,67–32,48)±0,15 inHg/(17,72–20,55)±0,24 inHg; (525–825)±3,8 mmHg/(450–522)±6 mmHg |
| Zastosowanie | historia pomiarów dziennych, ustawianie alertów, wyświetlanie ciśnienia bezwzględnego i względnego (minimalnego i maksymalnego) |
| === Ogranicznik === | Higrometr (wilgotność powietrza) |
| Jednostki miar | % (RH – wilgotność względna) |
| Zakres pomiarowy | 1% do 99% |
| Rozdzielczość pomiaru | 1% |
| Dokładność pomiaru | ±5% |
| Zastosowanie | alerty niskiej/wysokiej wilgotności, ustawienie czasu alertu o wilgotności |
| === Ogranicznik === | Termometr (temperatura) |
| Jednostki miar | °C, °F |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | -10...+50 °C |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | -10 — 50 |
| Zakres pomiarowy, na zewnątrz | –40...+70 °C (–40...+158 °F) |
| Zakres pomiarowy, na zewnątrz | -40 — 70 |
| Rozdzielczość pomiaru | 0.1 °C |
| Dokładność pomiaru | ±1°C (wewnątrz), ±1,5°C (na zewnątrz) |
| Zastosowanie | alarm niskiej/wysokiej temperatury, ustawienie czasu i głośności alertu |
| === Ogranicznik === | Zegar (godzina/data/kalendarz) |
| Zegar | yes |
| Format czasu | 12-godzinny, 24-godzinny |
| Kalendarz | yes |
| Budzik | yes |
| Automatyczna synchronizacja | tak |
| Zastosowanie | 8 języków (rosyjski, niemiecki, duński, angielski, hiszpański, francuski, włoski, holenderski), automatyczny czas letni (DST), budzik z funkcją drzemki |
| === Ogranicznik === | Anemometr (prędkość wiatru) |
| Jednostki miar | km/h, m/s, mph, węzły |
| Zakres pomiarowy | od 0 do 180 km/h |
| Dokładność pomiaru | <5 m/s: ±0,5 m/s; >5 m/s: ±10% |
| Zastosowanie | alarmowanie o porywistym wietrze, ostrzeżenie o dużej prędkości wiatru, wyświetlanie maksymalnej prędkości wiatru i prędkości porywów |
| === Ogranicznik === | Anemometr (kierunek wiatru) |
| Zakres pomiarowy | 16 kierunków |
| === Ogranicznik === | Deszczomierz (opady atmosferyczne) |
| Jednostki miar | cale, mm |
| Zakres pomiarowy | od 0 do 12999 mm |
| Rozdzielczość pomiaru | 0,254 mm |
| Dokładność pomiaru | ±7% |
| Zastosowanie | historia opadów (godzina, dzień, tydzień, miesiąc), powiadomienie o ulewnym deszczu (w mm/h lub in/h), wysoka dzienna wartość opadów deszczu (w mm lub calach), wyświetlanie wartości maksymalnych (dzień, tydzień, miesiąc) |
| === Ogranicznik === | Specyfikacja ogólna |
| Typ ekranu | kolorowy |
| Liczba ekranów | 1 |
| Liczba ekranów | 1 |
| Funkcje ekranu | matryca VA |
| Częstotliwość sygnału radiowego, MHz | 868 |
| Promień sygnału radiowego, m | 150 |
| Aktualizacja wskazań | co 20 s |
| Zasilanie | bateria słoneczna, czujnik zewnętrzny: 3 baterie AA, 1,5 V (sprzedawane osobno), stacja meteorologiczna: zasilacz sieciowy (w zestawie) lub baterie AAA — 3 szt. (sprzedawane osobno) |
| Korpus | tworzywo ABS o wysokiej wytrzymałości |
| Wi-Fi | yes |
| Zastrzeżenia dotyczące wodoszczelności | IPX4, odporność na zachlapania |
| Liczba podłączonych czujników zewnętrznych | do 7 szt. (1 sztuka w zestawie) |
| Szacowanie ogólnego poziomu komfortu | yes |
| Dostępny jest trend pogodowy | yes |
| Czujnik bezprzewodowy | yes |
| Podświetlenie | yes |
| Podświetlenie | długi/średni/krótki czas podświetlenia: 15 sekund bez zasilacza DC, zawsze włączone z zasilaczem DC |
| Dodatkowe cechy | indeks ciepła, ostrzeżenie o oblodzeniu, punkt rosy, serwer czasu, synchronizacja z serwerami pogodowymi Weather Underground i Weather Cloud, standard Wi-Fi 802.11b/g/n, 2,4 GHz |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami