Stacja meteorologiczna Levenhuk Wezzer PRO LP240
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Profesjonalna stacja meteorologiczna Levenhuk Wezzer PRO LP240 zapewni kompleksowe informacje o pogodzie w Twoim domu i na zewnątrz. Zastąpi również zegar, kalendarz i budzik. Stacja jest wyposażona w ekran LCD z możliwością dostosowania układu informacji – można go skonfigurować tak, aby natychmiast zobaczyć to, co jest najważniejsze dla użytkownika. Naciśnięcie dowolnego przycisku spowoduje włączenie podświetlenia na 10 sekund.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Dostawa lokalna na terenie miasta Poznania. Darmowa od 1 001 zł.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: 82934
EAN: 5905555017839
Producent: Levenhuk
Profesjonalna stacja meteorologiczna Levenhuk Wezzer PRO LP240 zapewni kompleksowe informacje o pogodzie w Twoim domu i na zewnątrz. Zastąpi również zegar, kalendarz i budzik. Stacja jest wyposażona w ekran LCD z możliwością dostosowania układu informacji – można go skonfigurować tak, aby natychmiast zobaczyć to, co jest najważniejsze dla użytkownika. Naciśnięcie dowolnego przycisku spowoduje włączenie podświetlenia na 10 sekund.
Stacja meteorologiczna poda aktualną temperaturę, a także wartości minimalne i maksymalne dla wybranego okresu. Powiadomi również o zbyt niskich lub zbyt wysokich odczytach zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dane dotyczące wilgotności, siły i kierunku wiatru oraz opadów są również ważne dla planowania dnia i tworzenia komfortowych warunków. Stacja mierzy wszystkie te dane z dużą dokładnością, a następnie analizuje je i wyświetla na ekranie w postaci dużych i wyraźnych piktogramów i cyfr. Higrometr i anemometr ostrzegają o wysokich i niskich odczytach. Deszczomierz przechowuje odczyty z wybranego okresu. Ponadto stacja dostarcza informacji o aktualnym punkcie rosy.
Stację można ustawić na stole lub zamontować na ścianie. Urządzenie jest zasilane bateriami, więc nie ma potrzeby uwzględniania lokalizacji gniazd sieciowych ani prowadzenia lub ukrywania przewodów. Zestaw zawiera wielofunkcyjny czujnik 5 w 1 przeznaczony do instalacji na zewnątrz. Zasięg czujnika wynosi 100 metrów (jeśli nie ma przeszkód między nim a bazą). Optymalna odległość wynosi od 20 do 50 metrów. Czujnik jest również zasilany bateriami (w zależności od temperatury otoczenia, jeden zestaw baterii może wytrzymać do 6 miesięcy). Specjalny wskaźnik ostrzega o konieczności wymiany baterii.
Najważniejsze właściwości:
- Pomiar temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz
- Pomiary zewnętrzne: temperatura, wilgotność, opady, prędkość i kierunek wiatru, punkt rosy
- Budzik i wbudowany kalendarz
- Wyświetlanie wartości maksymalnych i minimalnych
- Alerty o potencjalnie niekomfortowej temperaturze, wilgotności, sile wiatru lub opadach
- Ekran LCD z możliwością dostosowania układu wyświetlania
- Ergonomiczna konstrukcja, brak przewodów i czujnik bezprzewodowy w zestawie
Uwaga: w przypadku internetowych usług meteorologicznych użytkownik zobaczy tylko podstawowe zewnętrzne parametry pogodowe (w zależności od usługi internetowej, z której korzysta).
Zawartość zestawu:
- Stacja meteorologiczna
- Wielofunkcyjny zdalny czujnik 5 w 1
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555017839 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 44x26x16 cm |
| Masa przesyłki | 1.7 kg |
| Miejsce użytku | na zewnątrz, wewnątrz |
| Typ | stacja meteorologiczna |
| Wbudowane funkcje | anemometr, budzik, deszczomierz, higrometr, kalendarz, termometr, zegar |
| Konstrukcja | bezprzewodowa, cyfrowy, mocowana do ściany, stołowy |
| Zastosowanie | do użytku profesjonalnego |
| === Ogranicznik === | Higrometr (wilgotność powietrza) |
| Jednostki miar | % (RH – wilgotność względna) |
| Zakres pomiarowy | 10% do 99% |
| Rozdzielczość pomiaru | 1% |
| Dokładność pomiaru | ±5% |
| Zastosowanie | alerty niskiej/wysokiej wilgotności, wykrywanie wartości minimalnych i maksymalnych |
| === Ogranicznik === | Termometr (temperatura) |
| Jednostki miar | °C, °F |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | 0...+50 °C |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | 0 — 50 |
| Zakres pomiarowy, na zewnątrz | -40...+60 °C |
| Zakres pomiarowy, na zewnątrz | -40 — 60 |
| Rozdzielczość pomiaru | 0.1 °C |
| Dokładność pomiaru | ±1°C |
| === Ogranicznik === | Zegar (godzina/data/kalendarz) |
| Zegar | yes |
| Format czasu | 12-godzinny, 24-godzinny |
| Kalendarz | yes |
| Budzik | yes |
| Zastosowanie | strefa czasowa |
| === Ogranicznik === | Anemometr (prędkość wiatru) |
| Jednostki miar | km/h, m/s, mph, węzły |
| Zakres pomiarowy | od 0 do 180 m/s |
| Dokładność pomiaru | ±1 m/s (dla prędkości wiatru < 10 m/s), ±10% (dla prędkości wiatru > 10 m/s) |
| Zastosowanie | alarmowanie o porywistym wietrze, historia pomiarów, skala Beauforta, zapis maksymalnej prędkości porywów wiatru, zapis maksymalnej prędkości wiatru |
| === Ogranicznik === | Anemometr (kierunek wiatru) |
| Zakres pomiarowy | 8 kierunków (róża wiatrów) |
| Zastosowanie | powiadomienie o kierunku wiatru |
| === Ogranicznik === | Deszczomierz (opady atmosferyczne) |
| Jednostki miar | cale, mm |
| Zakres pomiarowy | od 0 do 9999 mm |
| Rozdzielczość pomiaru | 0,3 mm (dla opadów < 1000 mm), 1 mm (dla opadów > 1000 mm) |
| Dokładność pomiaru | ±10 % |
| Zastosowanie | alarm przekroczenia wartości granicznych, przechowywanie odczytów z 1 godz./24 godz./tygodnia/miesiąca/ogółem, przechowywanie wartości maksymalnych |
| === Ogranicznik === | Specyfikacja ogólna |
| Typ ekranu | monochromatyczny |
| Liczba ekranów | 1 |
| Liczba ekranów | 1 |
| Funkcje ekranu | podzielony na segmenty |
| Czujnik zewnętrzny | tak |
| Odstęp między wskazaniami | 30 s (w pomieszczeniu), 48 s (na zewnątrz) |
| Częstotliwość sygnału radiowego, MHz | 433 |
| Promień sygnału radiowego, m | 100 |
| Cykl transmisji danych | 1–240 min (możliwość dostosowania) |
| Zasilanie | baterie AAA 1,5 V (sprzedawane osobno): stacja meteorologiczna – 3 szt., czujnik zewnętrzny – 2 szt. |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Zakres temperatury pracy (wewnątrz), °C | 32 — 122 |
| Zakres temperatury pracy (czujnik zewnętrzny) | 0 — 50 |
| Zastrzeżenia dotyczące wodoszczelności | IPX3, ochrona przed pionowym zachlapaniem wodą |
| Liczba podłączonych czujników zewnętrznych | 1 szt. (w zestawie) |
| Czujnik bezprzewodowy | yes |
| Podświetlenie | yes |
| Dodatkowe cechy | alarm niskiego poziomu baterii, punkt rosy |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami