Termometr z zegarem Levenhuk Wezzer Tick H80
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Aksonet Sp. z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Termometr z zegarem Levenhuk Wezzer Tick H80 to gadżet dla osób ceniących minimalizm i prostotę. Konstrukcja jest minimalistyczna: Panel przedni nie zawiera żadnych elementów rozpraszających i składa się tylko z dużego ekranu monochromatycznego w oprawie. Informacje są podzielone na wizualne bloki graficzne, które można z łatwością odczytać. Urządzenie będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza i idealnie sprawdzi się w domu i w biurze.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Paczki trafiają do Paczkomatu zazwyczaj w 1–2 dni robocze. Maks. wymiary: 41 × 38 × 64 cm.
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: 81391
EAN: 5905555016573
Producent: Levenhuk
Termometr z zegarem Levenhuk Wezzer Tick H80 to gadżet dla osób ceniących minimalizm i prostotę. Konstrukcja jest minimalistyczna: Panel przedni nie zawiera żadnych elementów rozpraszających i składa się tylko z dużego ekranu monochromatycznego w oprawie. Informacje są podzielone na wizualne bloki graficzne, które można z łatwością odczytać. Urządzenie będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza i idealnie sprawdzi się w domu i w biurze.
Kolejną zaletą tego modelu są duże cyfry wskazujące godzinę, zajmujące niemal cały ekran. Duży rozmiar sprawia, że łatwo je odczytać z dużej odległości. Dodatkowe informacje są wyświetlane mniejszą czcionką. Wysoki kontrast ekranu umożliwia bezproblemowe odczytanie danych. Urządzenie wskazuje również temperaturę i wilgotność, dzień tygodnia oraz datę. Ponadto na ekranie mogą pojawić się dwie ikony: budzik i funkcja drzemki. Przyciski sterowania są umieszczone na prawym panelu i są łatwo dostępne nawet bez patrzenia.
Urządzenie jest zasilane bateriami i można ustawić je na stole lub półce. Istnieje również możliwość montażu na ścianie za pomocą otworów montażowych na tylnej obudowie.
Najważniejsze cechy:
- Zegar z dużym wyświetlaczem wskazującym godzinę
- Dodatkowe funkcje: termometr, higrometr, kalendarz
- Budzik z funkcją drzemki
- Model biurkowy lub montaż na ścianie
- Zasilanie standardowymi bateriami
Zawartość zestawu:
- Termometr z zegarem
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk, Inc., USA |
| Gwarancja | bezterminowa |
| EAN | 5905555016573 |
| Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.) | 38x16x5 cm |
| Masa przesyłki | 0.665 kg |
| Miejsce użytku | wewnątrz |
| Typ | zegar |
| Wbudowane funkcje | budzik, higrometr, kalendarz, termometr, zegar |
| Konstrukcja | bezprzewodowa, cyfrowy, mocowana do ściany, stołowy |
| Zastosowanie | do użytku domowego |
| === Ogranicznik === | Higrometr (wilgotność powietrza) |
| Jednostki miar | % (RH – wilgotność względna) |
| Zakres pomiarowy | 20% do 99% |
| === Ogranicznik === | Termometr (temperatura) |
| Jednostki miar | °C, °F |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | -10...+50 °C |
| Zakres pomiarowy, wewnątrz | -10 — 50 |
| === Ogranicznik === | Zegar (godzina/data/kalendarz) |
| Zegar | yes |
| Format czasu | 12-godzinny, 24-godzinny |
| Kalendarz | yes |
| Budzik | yes |
| Zastosowanie | budzik z funkcją drzemki |
| === Ogranicznik === | Specyfikacja ogólna |
| Typ ekranu | monochromatyczny |
| Liczba ekranów | 1 |
| Liczba ekranów | 1 |
| Zasilanie | baterie AA - 4 szt. (sprzedawane osobno) |
| Korpus | tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe cechy | wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii |
Ostatnio oglądane
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem
Dobierzemy sprzęt dokładnie do Twojego projektu — od prostych zestawów po rozbudowane instalacje z integracją smart home. Doradzamy instalatorom i użytkownikom końcowym.
- Alarmy, monitoring CCTV/IP, wideodomofony, kontrola dostępu
- Oryginalny sprzęt z polskiej dystrybucji i pełną gwarancją
- Szybka wysyłka w 24 h
Szukasz lepszej ceny?
Daj nam chwilę — znajdziemy ją dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma dostawcami, dlatego często możemy zaproponować korzystniejszą ofertę albo sprawdzony zamiennik. Napisz, czego potrzebujesz — my zajmiemy się resztą.
Skontaktuj się z nami
100% nowe i oryginalne. Skąd biorą się dobre ceny?
Wszystkie produkty są nowe, oryginalne i pochodzą od polskich dystrybutorów. Otrzymujesz pełną gwarancję producenta oraz dowód zakupu.
Dobre ceny u nas to efekt:
- długich relacji z dostawcami i wynegocjowanych warunków,
- zakupów wolumenowych i wspólnych akcji z producentami,
- wyprzedaży serii / końcówek magazynowych – zawsze pełna gwarancja,
- zestawów i pakietów przygotowywanych pod popularne zastosowania,
- optymalnej logistyki i automatyzacji procesu zamówień.
Potrzebujesz oferty pod konkretny projekt lub większą ilość? Napisz do nas — przygotujemy propozycję.
Skontaktuj się z nami